İstanbul Gergi Tavan Sistemleri

Gergi Dizayn, İstanbul Gergi Tavan imalat ve montaj hizmetleri veren, modern proje tasarımlarına imza atan modern bir şirkettir. Germe tavan sisteminde 2000 yıllından beri sektörü deneyimleyerek kaliteli ustalar yetiştirmiş güçlü referanslara sahiptir.

Uzmanlığımız yenilikçi duvar, tavan kaplama ve akustik işlemdir. Gergi Tavan, hem yerleşim alanlarında (yatak odaları, oturma odaları, mutfak, koridorlar vb.) Hem de ticari binalarda (restoranlar, oteller, ofisler, hastaneler) benzersiz bir iç tasarım ve atmosfer yaratmak için sürdürülebilir, çevre dostu, ekonomik ve yenilikçi bir malzemedir.

Gergi Dizayn İstanbul

Gergi Dizayn, İstanbul Gergi Tavan konusunda, sizlere profesyonel hizmet veren, çok çeşitli germe tavanların tasarım ve montajını yapan bir firmadır. Kumaş malzememiz 0,2 mm kalınlığında PVC esaslı, tamamen geri dönüştürülebilir, Mat, Saten, Parlak Cila, Delikli ve Yarı Saydam içeren çok çeşitli renk ve bitişe sahip Streç Membrandır.

Materyal ilave etkiler için basılabilir veya boyanabilir ve tamamen su geçirmez, yıkanabilir ve buhar geçirmez. Materyal ayrıca bakım gerektirmeyen, hijyenik ve toksik olmayan bir maddedir ve İngiltere’deki EN 13501.1’e eşdeğer sınıf olan “O” sınıfına göre B-s1, d0 euro standartlarında yangına dayanıklıdır.

Aşağıdan hizmet verdiğimiz tüm bölgelere ulaşabilirsiniz.

Güncel haber, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak için instagram ve facebook sayfalarımızı takip edin.