Kadıköy Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan iç mimaride uygulanan dekorasyon ürünleridir ve günümüzün en popüler dekoratif uygulamasıdır. Konsept olarak tavan ve duvar üzerine uygulanabilen bu platformlar, Ülkemizde kullanımı hızla artmaktadır. Kadıköy gergi tavan sistemleri konusunda kapsamlı hizmet alabileceği bir firmaya sahip, Gergi Dizayn sektörün öncü firmalarından olup güçlü referanslara sahiptir. Kadıköy gergi tavan uzmanlarımız, dekorasyon sektöründe yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir. Gergi tavan sistemlerinin bir sektöre dönüştüğü şu günlerde, oluşan rekabetçi piyasa içerisinde Gergi Dizayn olarak hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Gergi Tavan Uygulamaları


Gergi tavan uygulamaları özelleştirilebilir ayrıcalıklı kurumsal ve kişiselleştirilebilir niteliklere sahiptir. Bir gergi tavan uygulaması ile ticari ve kişisel görseller yardımıyla, modern ve şık dekorasyon tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Kadıköy germe tavan firmamız kişiselleştirilebilir uygulamalar geliştirmektedir. Bu kapsamda şirket logolarınız veya hizmet verdiğiniz sektöre ilişkin görseller ile gergi tavan ya da gergi duvar uygulamaları hizmeti verebiliriz. Ayrıca kişisel taleplerinize göre aile resimleri ya da bir portreyi ve ya sizin için özel bir anlam ifade eden herhangi bir görseli uygulayabiliriz.  Kadıköy gergi tavan uygulama uzmanlarımız deneyim ve tecrübe açısından hayal bile edemeyeceğiniz tasarımlar uygulayabilir.

Kadıköy Gergi Tavan Tasarım Montaj Hizmetleri


Kadıköy gergi tavan ustası ekibimiz sayesinde pratik çözümler temiz işçilik ve zamanında iş teslimi gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Firmamız tasarımdan imalata, gergi kumaş baskısından montaja kadar gergi tavan alanında tüm hizmetleri vermektedir. Bunla birlikte tasarım danışmanlığı alçıpan işçiliği ve projelendirme gibi birçok hizmeti bir arada alabilirsiniz. Gergi tavan sistemlerinin bir sektöre dönüştüğü bu günlerde kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Tabii olarak bu durum rekabetçi bir piyasaya neden olmaktadır, böylece lüks bir dekorasyon ürünü olmaktan çıkarak ekonomik bir düzeyde talep görmektedir. Öyle ki hastaneler, spor salonları, sinemalar, mağazalar, evler, apartman girişi, inşaatlara kadar uzanan bir gelişim göstermektedir.

Kadıköy Gergi Tavan Fiyatları


Gelelim fiyat konusuna yukarıda bu konuya kısmen değinmiştik aslında rekabetçi bir piyasa oluşalı bir hayli oldu. Şu sıralar oldukça ekonomik fiyatlar fakat fiyatlandırma uygulama alanlarının m2 ölçüsüne göre belirlenebilmektedir. Gergi Dizayn bu konuda ücretsiz hizmetler vermektedir keşif ve ölçüm çalışmaları ve ayrıca danışmanlık hizmeti gibi. Kadıköy gergi tavan m2 fiyatları için iletişime geçiniz.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Kadıköy Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934