Beyoğlu Gergi Tavan Sistemleri


Beyoğlu İstanbul’un en eski ilçelerindendir bu sebeple Gergi tavan sistemleri eski ve yeni yapıların, fark etmeksizin kullanılabildiği bir dekorasyon ürünüdür. Diyelim çalışma ofisiniz ya da oturduğunuz daire eski bir yapı, hiç üzülmeyin mekanın yapısına uygun formlarda yine uygun görsel seçenekleriyle bir gergi tavan yaptırabilirsiniz. Hatta sanatsal görünümler elde edebilirsiniz duvarınızı dev bir tabloya dönüştürebilir tavanda masmavi gökyüzü ve martıları seyredebilirsiniz. Beyoğlu gergi tavan görselleriyle tarihi, kültürel resimler ve özel tasarımlar yaptırabilir mekanlarınızı modernize edebilirsiniz.

Beyoğlu Gergi Tavan Hizmetleri


Teknoloji ve dekorasyonu ortak bir platformda buluşturan gergi tavan sistemleri günümüzün en modern ve estetik dekorasyon ürünleridirler. Dijital baskı teknolojisi ve bilgisayar ortamında hazırlanan grafik ve özel görseller yardımıyla harika bir dekor elde etmeyi mümkün kılıyor. Beyoğlu gergi tavan ustası ekibimiz profesyonel hizmetler ve kaliteli işçilik alabileceğiniz son derece eğitimli bir kadroya sahiptir.

Beyoğlu Gergi Tavan Resimleri


Gergi tavan sistemlerinin en önemli özelliklerinden ve ayrıcalıklarından biride zengin ve oldukça geniş bir görsel kataloğuna sahip olmasıdır. Binlerce hatta milyonlarca görsel seçeneği vardır desek abartmış olmayız herhalde. Galerimizde derlediğimiz ücretsiz görsellerden yaklaşık olarak bin adedini sizin için paylaştık. Dilerseniz bunları Resim galerimizden inceleyerek beğendiğinizi sipariş verebilirsiniz. Ayrıca referans işlerimizi paylaştığımız Uygulama galerimizi de inceleyebilir, önceden yapmış olduğumuz projelerimiz arasından Beyoğlu gergi tavan sistemleri için görsel fikirler edinebilirsiniz.

Beyoğlu Gergi Tavan Modelleri ve Fiyatları


Gergi tavan modelleri farklı dokusal özelliklerde ve formlarda hazırlanabilir olmasını ifade eder. Lake gergi tavanlar rutubet ve nemli ortamlarda daha çok tercih edilirken gürültülü ortamlarda daha çok akustik dokulu gergi tavanlar tercih edilmektedir. Bazen tavanda bir aydınlatma görevi görürken bazen de mekana soft ve loş bir ışıklandırma olarak da kullanılır. Beyoğlu gergi tavan fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın ve keşif için randevu alanız. Gergi tavan fiyatları m2 olarak belirlendiği için bir ön tespit çalışması için keşif yapılmalıdır. Gergi Dizayn ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti alabileceğiniz güvenilir bir firmadır.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Beyoğlu Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934