Başakşehir Gergi Tavan Çözümleri


İstanbul’un cazibe merkezi Başakşehir gergi tavan tasarımından imalata, uygulamadan montaja tüm hizmetleri kapsamlı olarak sunmaktayız. Gergi Dizayn firmamız, klasik dekorasyon hizmetlerinin yanı sıra modern dekorasyon ürünleri olan gergi tavan sistemleri alanında hizmet vermektedir. Bünyesinde çalıştırdığı usta kadrosu son derece eğitimli ve tecrübelidir. Kaliteli bir hizmet iyi bir ustalıkla gerçekleşir bu konuda kalitesini ve ustalığını kanıtlamış yüzlerce referans projeye sahiptir firmamız. Dilerseniz yan taraftaki uygulama örneklerine bakabilirsiniz. Daha fazlası için Uygulama Resimleri Galerimize bakabilirsiniz.

Başakşehir Gergi Tavan Sistemleri ve Uygulamaları


Gergi tavan sistemleri nerelere uygulanabilir? ya da kurulabilir? diye merak ediyorsanız!
Gergi tavan sistemleri tavanı olan her mekana uygulanabilir. AVM, Kafeteryalar, Mağazalar, Showroom, Otel, Alışveriş merkezleri, Bankalar, Hastaneler, Spor salonları, Yüzme havuzları, Hamamlar, Mutfaklar, Banyolar, Salonlar, Apartman girişleri ve koridorları hatta duvarlara bile uygulanabilir. Başakşehir gergi tavan ustaları duvar uygulamaları konusunda oldukça tecrübe sahibidirler. Gergi tavan sistemleri odaları canlandırır adeta, duvara uygulayacağımız yemyeşil bir manzaraya bakarken ya da tavanda bulutların arasından süzülen kuşlardan gözlerinizi alamayacaksınız. Oldukça zengin görsel seçeneğine sahip olan gergi tavanlar binlerce resimler arasından beğendiğinizi sipariş verebilir ve yaptırabilirsiniz. Gergi Tavan Resimleri galerimize göz atmak için lütfen tıklayın.

Özel Tasarım Gergi Tavanlar


Size özel tasarımlarla hazırladığımız grafikleri gergi tavana baskı yapıyoruz, müşterilerimizin özel isteklerini bilgisayar ortamında hazırlayarak istenilen formda gergi tavan kumaşlarına uyguluyoruz.  Germe tavan uygulamalarımız Başakşehir halkı için bir birinden şık tasarım seçenekleriyle yüzlerce alternatif sunuyoruz. “Siz hayal edin biz gerçekleştirelim”

 

Başakşehir’de Gergi Tavan Fiyatları


Gergi Dizayn malzeme kalitesini düşürmeden size ekonomik fiyat imkanları sunuyor. Sektörde rekabetçi güçlü bir strateji izleyen firmamız kaliteli hizmet almak isteyenlerin adresi haline gelmiştir. Başakşehir gergi tavan fiyatları araştırıyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç hususu belirtmek isteriz. Birincisi gergi tavan fiyatlar m2 olarak hesaplanır, o yüzden gerekli keşif çalışmaları ve ölçümlerin yapılmasını zorunlu olmaktadır. Dilerseniz Başakşehir gergi tavan ustası ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti verebilir. İkincisi gergi tavan aydınlatma ürünlerinin kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir çünkü ledler kalite farklılıklarından dolayı önemli ölçüde fiyat farklılıkları göstermektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Başakşehir Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934