Picture of Gergi Tavan Sistemleri İmalat & Montaj Hizmetleri
Gergi Tavan Sistemleri İmalat & Montaj Hizmetleri

Ataşehir Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan teknolojisi inşaat ve dekorasyon sektöründe hızlı bir gelişim sağladı. İç mimaride uygulanan gergi tavan sistemleri tavan ve duvar dekorasyonunda adeta devrim yaptı diyebiliriz, bir birinden şık resimlerin duvara ya da tavan uygulana bildiği bir platform olan gergi tavanlar uygulama alanlarının fiziki yapılarına aldırış etmeksizin her forma kolayca girebiliyor. Ataşehir gergi tavan ustası ekibimiz bu estetik sistemlerin imalat, tasarım, kurulum, uygulama ve montaj gibi hizmetlerini alabileceğiniz, Gergi Dizayn firması çatısı altında hizmet vermektedir. Kaliteli işçilik ve garantili hizmet almak isterseniz önce referans işlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.  gergi tavan sistemleri başlığı altında bu konumuzu inceledikten sonra bir dekorasyon ürünü olarak neden gergi tavan sistemlerini tercih etmeliyim sorunuza yanıt bulacaksınız.

A’dan Z’ye Ataşehir Gergi Tavan Hizmetleri


Gergi tavanlar son derece hijyenik ve sağlık dostudur anti-bakteriyel dokuları sayesinde güvenilir bir yapıya sahiptirler. Dekorasyon ve iç mimari konusunda sanatsal sonuçlar elde edebileceğiniz bir platformdur. Beğendiğiniz bir görseli ya da özel bir tasarımı odalarınızın tavan veya duvarlarına uygulamamız için sipariş verebilir özel tasarım talebinde bulunabilirsiniz. Gergi duvar uygulamaları Ataşehir bölgesine özel fırsatlar ve cazip fiyat imkanları sunuyoruz. Bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Gergi Tavan Çözümleri


İstanbul’un modern bir ilçesi olan Ataşehir ilçe olduğu 2008 yılından buyana hızla gelişmektedir bu gelişim döngüsü teknoloji ve yeniliklere hızla adapte olan bir bilince sahip olmasından kaynaklanıyor olsa gerek.  gergi tavan teknolojisini erkenden benimsemiş ve bu harika sistemleri kullanmaya çoktan başlamıştır bile, eğer sizde henüz bir gergi tavan yaptırmadıysanız bir birinden şık tasarımları yaptırmak için geç kalmış sayılmazsınız.

 Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavan yaptırmak istiyorum nerden yaptırabilirim? fiyatları nasıl belirlenir? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gergi tavan yaptırmayı düşündüğünüz alan hakkında genel bilgiler alındıktan sonra gerektiği takdirde keşif ve ölçüm hizmetleri için uzman gönderilir hatta mekanın iç mimarisine uygun tercihler yapabilmeniz için danışmanlık hizmetide alabilirsiniz. Gergi tavan fiyatları m2 olarak belirleniz ve fiyatlanadırma yapılır detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Facebook sayfamızı takip edin.

Ataşehir Gergi Tavan Modelleri