Çatalca Gergi Tavan Sistemleri


Gergi Dizayn İstanbul geneli hizmet ağını oluşturmuş durumda Çatalca gergi tavan hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gergi tavan sistemler hızla gelişen dekorasyon sektörünün yıldızı oldu çiçeği burnunda bu sistemler çok kullanışlı ve estetik bir yapıya sahip. Gergi tavanlar adından da anlaşılacağı gibi tavan dekorasyonu için kullanılır fakat sadece tavana değil duvarlara da uygulanabilmektedir. Tavan ya da duvar için aydınlatma görevi de görmektedir. Gergi tavanlar günümüzün en modern dekorasyon ürünleridir dijital baskı teknikleri sayesinde bir birinden şık görselleri bu platform sayesinde uygulama imkanı sağlıyor.

Çatalca Resimli Gergi Tavan ve Duvar Uygulamaları


Gergi tavanların en büyük avantajı alternatif görsel seçeneklerinin zengin oluşudur. Sınırsız sayıda resimlerin oluşturduğu bu zengin katalog içerisinden resim beğenmek bir hayli zor olsa gerek. Ama merak etmeyin bu konuda sizin için en popüler olan resimleri galerimizde derledik ve ücretsiz olarak paylaşıma sunduk. Çatalca resimli gergi tavan yaptırmadan önce gergi tavan resimleri galerimizden bir resim beğenebilirsiniz. Ayrıca tavanda nasıl duruyor diye merek ediyorsanız bu konuyu da düşündük yaptığımız referans çalışmaları galerimizde topladık. Çatalca germe tavan çeşitleri için Uygulama galerimize bakabilirsiniz beğendiğiniz bir modeli sizde yaptırabilirsiniz. Duvar uygulamaları için yine uygulama galerimizden inceleyebilir çatalca gergi duvar uygulaması için hizmet alabilirsiniz.

Çatalca Gergi Tavan Çeşitleri


Resimli baskılar, düz renkler, desenli ve transparan seçeneklerde olduğu gibi farklı dokularda Lake, akustik, HD, 3D gibi farklı model ve dokularda seçeneklerle gergi tavan sistemler inanılmaz alternatifler sunuyor. Uygulama alanları konusunda seçiciliği mekanın bir duvar ya da tavan sahip olmasıdır. Gergi tavanlar; Kafeterya, Mağaza, Hastane, Spor salonları, Yüzme havuzları, Çalışma ofisleri, Evler, Bina girişleri ve koridorları gibi birçok alanda uygulanmaktadır.

Çatalca Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan yaptırmaya karar verdiyseniz ve Çatalca ucuz gergi tavan fiyatları araştırıyorsanız bizi arayabilirsiniz. Fakat bilinmesi gereken bazı hususlar vardır ki oda gergi tavan sistemleri için uygulama alanının m2 cinsinden ölçüleri gerekmektedir. Dilerseniz çatalca gergi tavan m2 fiyatları için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0507 241 4345

Çatalca Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0507 241 4345