Göktürk Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan uygulaması oldukça hafif bir uygulama olup, tercih edilen bir görselin gergi kumaşına aktarımı ile iç mekanların genellikle tavanına uygulanan bir dekorasyon işlemidir. Talepler doğrultusunda iç mekanın duvarına uygulanması da mümkündür. Kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi çeşitli şekillerde uygulanması mümkündür. Kullanılan malzemeler insan sağlığına zararlı olmayan malzemeler olup, uygulama son derece hijyen şartlarını karşılamaktadır. Göktürk gergi tavan firması olarak, sizlere gergi tavan uygulaması ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandırmaya hazırız.

 

Göktürk gergi tavan sistemleri konusunda uzman ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde öncelikli olarak talep ettiğiniz gergi tavan uygulaması için görsel seçimi yapmanız istenir. Bu aşama sonrasında imalat ve belirlenen gün içerisinde de montaj işlemleri gerçekleştirilir. Sizlere tüm bu işlem süreleri ile ilgili olarak bilgi vermeye hazırız. Oldukça uygun fiyatlar ile kaliteli malzeme gergi tavan uygulamalarından %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Göktürk Gergi Tavan Uygulamaları


Gergi tavan uygulaması, belirleyeceğiniz görselin dijital ortamdan gergi kumaşına aktarımı ve LED aydınlatma ile iç mekanınıza montaj edilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Tüm bu süreçler oldukça kolay gelişir ve gergi tavanın uygulanması sadece bir kaç dakikayı alan bir işlemdir. Göktürk germe tavan firması olarak sizlere; tasarım, imalat ve montaj olmak üzere tüm aşamalarda hizmet veriyoruz.

 

Uygulama sonrasında iç mekanınız muazzam bir dekorasyona sahip olur. Gergi tavan uygulaması yanmaz, ısıdan, nemden etkilenmez, %100 sağlıklı ve hijyeniktir, kolay kolay kirlenmez ve oldukça kolay temizlenebilir yapıya sahiptir. Göktürk gergi tavan uygulamaları konusunda uzman ekibimiz, uygulama sonrasında memnun kalacağınızı garanti ediyor.

 

Göktürk Gergi Tavan Tasarımları


Tasarım seçimi, en önemli aşamalardan birisidir. Göktürk gergi tavan tasarım konusunda uzman ekibimiz, iç mekanın kullanım amacına uygun olarak sizlere dijital ortamda yüzlerce, binlerce görsel seçeneği sunabilmektedirler. Göktürk gergi tavan ustası tercih edeceğiniz herhangi bir görsel yada belirteceğiniz bir görsel için de uygulamayı gerçekleştirmeye hazırdır.

 

Göktürk Gergi Tavan Fiyatları


Göktürk gergi tavan fiyatı konusunda firmamız en uygun fiyat teklifini sizlere sunuyor. Göktürk gergi tavan m2 fiyatları ile ilgili bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Göktürk Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934