Gaziosmanpaşa Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan sistemler birçok dekorasyon ürününü mazide bırakacak gibi görünüyor kullanışlı olması ve estetiği açısından kullanımı günden güne artmakta. Tavan ve duvar dekorasyonu olarak çok şık ve modern tasarımlar hatta sanatsal görünümler elde edilebilmekte. Gergi tavanlar bir duvar ya da tavan aksesuarı olmaktan daha fazla şey ifade eder. Örneğin; kişisel veya kurumsal bir anlam ifade eden, bir objeyi, siyasi simgeyi, şirket logosu ya da sizin için özel anlamı olan bir görseli uygulama şansı sunar. Gaziosmanpaşa gergi tavan sistemleri ekibimiz firma bünyesinde eğittiğimiz deneyim ve tecrübe sahibi uzman bir ekiptir. Genç ve dinamik personel kadromuz Gaziosmanpaşa gergi tavan hizmetleri için bir telefon çağrısı kadar yakındır sizlere.

Gaziosmanpaşa Gergi Tavan Tasarım Montaj


Gergi tavan duvar ve tavan uygulamaları, grafik aşamasından dijital baskıya, gergi kumaşın hazırlanmasından, montajına uzanan tüm detaylarıyla kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Gaziosmanpaşa germe tavan uzmanlarımız, mekanın tüm fiziksel koşullarını hesaplayarak istenilen formda ve dokuda gergi tavan hazırlayabilmektedir. Gergi dizayn ile tereddütsüz çalışabilir gergi tavan yaptırabilirsiniz firmamız kalitesini yaptığı referans işlerle kanıtlamıştır. Gaziosmanpaşa gergi tavan ustası ekibi olarak İstanbul geneli birçok başarılı gergi tavan projelerine imza atmış bulunmaktayız. Bu konuda referans çalışmalarımızı uygulama galerimizden inceleyebilirsiniz. Dahası ücretsiz resim galerimizden beğendiğiniz resmi indirebilir ve gergi tavan siparişi verebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Gergi Tavan Uygulamaları


Gergi tavanlar uygulanacağı mekanın fiziksel şartlarına göre özel dokulara sahiptirler. Örneğin; buharlı nemli ortamlar için Lake doku, Gürültülü sesli ortamlar için Akustik dokulu kumaşlar kullanılır. Gergi tavanlar alternatif baskı seçenekleri de sunar 3d baskılı, hd baskılı, tarnsparan gibi ayrıca manzara, doğa, şehir, gökyüzü, deniz canlısı gibi resimler de baskı yapılabilir. Gaziosmanpaşa gergi tavan uygulama alanları; mağazalar, güzellik salonları, spor salonları, klinikler, ofisler, evler, bina girişleri ve koridorlar, kamuya açık yerler kısaca bir tavan ve duvara sahip tüm mekanlara uyguluyoruz.

Gaziosmanpaşa Gergi Tavan Fiyatları

Gelelim işin ekonomik boyutuna, gergi tavanlar artık lüks bir dekorasyon ürünü olmaktan çıktı. Bunun sebebi ise yerli imalat ve rekabetçi bir piyasanın oluşması olduğunu düşünüyoruz. Fiyatları ise m2 olarak hesaplanır ücretsiz keşif ve Gaziosmanpaşa gergi tavan m2 fiyatı almak için biz arayın.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Gaziosmanpaşa Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934