Sarıyer Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan sistemleri yaşadığımız yüzyılın en estetik dekorasyon buluşudur. Öyle ki teknolojiyle ortaya çıkarılmış bir platform, estetik yapısı ve uygulama açısından çok zarif dekoratif görünümler sağlamaktadır. Sarıyer gergi tavan firması olarak bu platformun dekorasyon çözümlerini sağlamaktayız. Gerek kurumsal mekanlar olsun gerek ev dekorasyonu olsun duvar ve tavanlarda bu uygulamaları geliştirmekte ve uygulamaktayız. Sarıyer gergi tavan sistemleri uzman kadromuz birçok başarılı projeler geliştirmiş olup güçlü referanslar elde etmiştir. Dilerseniz bu çalışmalarımızı galerilerimizden inceleyebilirsiniz.

 

Sarıyer Gergi Tavan Uygulamaları


Teknik olarak gergi tavanlar dijital ortamda hazırlanmış görsellerin baskı makineleri yardımıyla gergi kumaşlara basılması ve led ışıklandırma sistemi üzerine profillerle uygulanan bir platformdur. Bu platformu A’dan Z’ye tüm tedarik ve montalama hizmetlerini Sarıyer germe tavan ustalarımız sayesinde alabilirsiniz. Bu modern sistemleri işletmeniz ya da ev dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan seçeneklere sahip bu platformda; Ofisler, mağazalar, güzellik salonları, spor salonları, kafeteryalar, eğlence merkezleri, işletmeler, apartman girişleri, villalar ve apart daireler kısaca bir duvar ve tavana sahip olan tüm mekanlara uygulanabilmekte. Sarıyer gergi tavan uygulamaları konusunda montaj ve danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.

Sarıyer Gergi Tavan Tasarımları


Gergi Dizayn özel tasarımlar konusunda danışmanlık hizmeti alabileceğiniz ayrıcalıklar sunuyor. Özel tasarımlar ister kurumsal istekleriniz olsun ister kişisel ev dekorasyonu gibi özel tasarımlarınız olsun ihtiyaca göre özel tasarım hizmetleri vermektedir. Sarıyer gergi tavan tasarım uzmanlarımız son derece titiz çalışmalar üretmektedir. Kurumsal logolar ve sektörünüze uygun görselleri gergi tavan olarak uygulayabilmekteyiz. Hatta özel kişisel talepleriniz doğrultusunda sizin resminizi gergi duvar platformuna uygulayabilmekteyiz. Sarıyer gergi tavan ustası ekibimiz deneyim ve tecrübe açısından profesyonel bir kadroya sahiptir.

Sarıyer Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavan fiyatları açısından geldiğimiz nokta oldukça ekonomik ve hesaplıdır. Rekabetçi piyasanın gelişmesi üzerine lüks bir dekorasyon olmaktan çıkan gergi tavanlar artık her bütçeye uygun hale geldi. Gergi tavan sistemleri fiyat öncesi uygulama alanında keşif ve ölçüm çalışmasına ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple Sarıyer gergi tavan m2 fiyatları için uygulama alanından ölçüm ve hesaplama yapılması gerekmektedir. Sarıyer gergi tavan fiyatı için lütfen iletişime geçiniz.

 


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Sarıyer Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934