Gergi Tavan Uygulama

 

İnşaat sektöründe çağ atladığımız bu dönemde, şüphesiz en büyük yardımcımız teknoloji oldu. Evlerimiz, İşyerlerimiz, Ortak yaşam alanlarımız modern teknolojiyle buluştuğunda, bir birinden şık tasarımlarıyla, Gergi Tavan mekanlarımıza zarafet ve şık görünümler katmaya başladı. Dijital ortamda baskıya hazırlanmış binlerce resimleri, Gergi Tavan Uygulama sayesinde bulunduğunuz mekanın tavanına bu sistemi uygulama şansına sahip oluyorsunuz. Sadece hazır görseller mi? Elbette hayır dilediğiniz bir deseni veya özel çizim çalışmasını bir birinden farklı renk seçeneğiyle, Gergi Tavan Dizayn firmamız sayesinde tavanınıza uygulayabilirsiniz. Özel led ışıklandırma sistemi sayesinde göz dolduran canlı renklerle tavanınıza realist bir görünüm kazandırabilirsiniz. Gergi tavan hijyenik ve dayanıklı yapısıyla yeni yapılan konutların en çok tercih edilen tavan uygulama sistemidir.

Gergi Tavan Uygulamalar

Gergi tavan sistemleri, uygulanacak tavanın m2 ölçülerine göre belirlenir. Alçıpan uygulamasıyla oluşturulmuş bir ters havuzun üzerine uygulanır. Gergin yapısı sayesinde kolay temizlenebilir ve yanmaya dayanıklıdır. Gergi Dizayn sizlere hayallerinizi süsleyecek tavanlar tasarlıyor iddia ediyoruz gözlerinizi alamayacaksınız. Ev, Ofis, İşyerleri ve Ortak yaşam alanlarınızın iç mimarisine uygun tasarımlar konusunda, danışmanlık hizmeti alabileceğiniz firmamız, Germe tavan çeşitleri fonksiyonel özellikleri ve teknik detayları hakkında bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Çok düşünmeden arayın sizde mekanlarınızda yukarı baktığınızda içinize huzur verecek modern ve şık tasarımlar edinebilirsiniz.

Gergi Tavan Nasıl Uygulanır?

Üzerine UV resimlerin baskısı yapılabilir, m2 başına 150 kg taşıyacak kadar dayanıklıdır. Yırtılmaz ve üzerine gelebilecek ağırlıklardan dolayı şekli bozulmaları yaşanmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz, İster aydınlatma ister aynı anda dekoratif amaçlı kullanılabilir. Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir. Gergi Tavan malzemesi yapısı itibariyle esnek bir malzemedir, esnek olması deformasyonlara karşı dayanıklılığını artırmaktadır.

gergi-tavan-uygulama

 

 

gergi-tavan-uygulama

gergi-tavan-uygulama

gergi-tavan-uygulama