3D Gergi Tavan 

Teknolojideki baş döndüren hızdaki gelişim, dekorasyon alanında da kendini göstermektedir. İç mimaride uygulanan gergi tavan sistemleri 3d resim seçenekleriyle mekanlara yeni boyutlar kazandırıyor. Tavanlar dışında, duvarlara da uygulanabilen gergi tavan sistemleri, birçok 3d görseli duvar ve tavanlarınıza uygulamanıza olanak sağlıyor. Üç boyutlu gergi tavanlar son derece modern ve teknolojik bir görünüm sağlıyor, Sizde ışıklandırma efektleriyle çok şık dekoratif bir tavana sahip olabilirsiniz. Gergi Dizayn Gergi tavan sistemlerini mekanlarınız için projelendirir ve uygular.

HD Gergi Tavan

Gergi tavan sistemleri, oldukça seçenekler sunmaktadır bir çok farklı konseptte modelleri vardır. Hd gergi tavan sistemi de oldukça tercih edilen bir sistem. HD gergi tavan sistemleri ve görsel paneller ile daha şık ve estetik tavanlar elde edebilirsiniz. Gökyüzü panel sistemi ile kolayca ve hızlı bir şekilde tavanınız istediğiniz görsel ile kaplanır. Hem hızlı hem ekonomik ve hemde çok şık tavan modelidir. Bu modellerdeki resimleri seçmek için ofisimize gelebilirsiniz ya da telefonla destek alabilirsiniz. Gergi Dizayn Gergi tavan sistemlerini mekanlarınız için projelendirir ve uygular.

Akustik Gergi Tavan

Akustik tavan sistemi sesli ve yüksek sesli ortamlar için biçilmiş bir kaftan adeta akustik özelliği sayesinde adeta ses yalıtımı görevi görür. Akustik gergi tavan sistemi gürültülü ortamlar için en ideal gergi tavan sistemidir. Akustik gergi tavan Özellikle disko, bar ve eğlence merkezi gibi mekanlara uygulanmaktadır. Gergi Dizayn Gergi tavan sistemlerini mekanlarınız için projelendirir ve uygular.  Mekanlarınıza modern bir görünüm için bizimle iletişime geçin.

Transparan Gergi Tavan

Transparan gergi tavan, modeli kullanımı gittikçe yaygınlaşmakta. Transparan gergi tavan genel de villa, avm, otel ve tüm dekoratif amaçlar için tasarlanmış. Transparan gergi tavan modeli ışığın ortama homojen yayılmasını sağlayıp mekanın her yerini aynı derecede aydınlatmasını sağlamaktır. Aynı zaman da transparan gergi tavan sistemlerinde kullanılan özel led aydınlatmalar sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Transparan gergi tavan uygulanan aydınlatma sayesinde göze rahatsızlık vermez ve ortamı uygun şekilde aydınlatır, Gergi Dizayn, Gergi tavan sistemlerini mekanlarınız için projelendirir ve uygular. Detaylı bilgi için iletişime geçeniniz.

Lake Gergi Tavan

Lake gergi tavan sistemleri de bir birinden şık tasarım seçenekleriyle barrisol istenilen renklerde yapılabilmektedir, parlaklığıyla mekanlara farklı bir ambiyans katar. Lake gergi tavan yüzme havuzlarında, banyolarda, salonlarda, koridorlarda ve bir çok alanlarda kullanılır. Lake gergi tavan parlak olarak tavana aydınlatma avize spot takılabilir, üzerine istenildiği taktirde yüksek çözünürlükte baskı yapılarak farklı görüntüler elde edilebilir. Gergi Dizayn, Gergi tavan sistemlerini mekanlarınız için projelendirir ve uygular. Detaylı bilgi için iletişime geçeniniz.

 Baskılı Gergi Tavan

Gergi Dizayn firması olarak, baskılı gergi tavan sistemlerinde bir birinden güzel, yüksek çözünürlüklü görseli gergi tavana baskı yaparak uygulayabiliriz. Web sayfamızın menüsündeki Gergi Tavan Resimleri sekmesinden galeri kategorilerimize göz atabilirsiniz. Sizlere kolaylık sağlasın diye bir birinden güzel görselleri derledik ve galerimizde tercihinize sunduk. İstanbul gergi tavan hizmetleri veren firmamız ücretsiz danışmanlık ve keşif hizmetleri gibi birçok konuda danışa bileceğiniz dekorasyon gergi tavan konusunda çözüm ortağınız olamaya hazırız.

Hazır Gergi Tavan

Hazır gergi tavan sistemler de pratik olarak önceden hazırlanan  ve mekana getirildiğinde ise direk uygulanabilir bir sistemdir. dekorasyon işine girmek isteyenlerin hızlı sonuç istedikleri zaman uyguladığımız bir sistem. Hazır gergi tavan evlerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde kullanılabilecek en uygun ve pratik gergi tavan modeli olarak karşımıza çıkıyor. Hazır gergi tavanda ise özel hazırlamış olduğumuz profil sistemine kendi atölyemizde monte ederek led aydınlatma sistemi ile hazır olarak yapıp, direk salona, oturma odasına, mutfakta tozdan ve pislikten kurtulmuş olarak hemen kullanmaya başlıyorsunuz.  


 

3d-gergi-tavan

akustik-gergi-tavan

 

transparan-gergi-tavan

lake-gergi-tavan

desenli-gergi-tavan

agac-gergi-tavan

bina-girisi-gergi-tavan