Güngören Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan sistemlerinin orta çağdan günümüze uzanan bir anatomisi vardır evet yanlış okumadınız, gergi tavan sistemleri eski mısırda ipek kumaşlarla duvar ve tavanlara uygulanan ilkel bir dekorasyon yöntemiydi. Fakat günümüzde teknolojiyle bir arada sunulan bir platforma dönüştürüldü ve harika bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıktı. Hatta birçok klasik dekorasyon ürününü mazide bırakacak gibi görünüyor. Güngören gergi tavan firmamız Gergi Dizayn, mekanlarınıza bu sistemler sayesinde estetik dekoratif görünümler katıyor. Kurulum aşamasında uygulama alanında radikal değişimlere gerek duymadan basit bir alçıpan işçiliği yardımıyla bu sistemler kolayca uygulanabilmektedir. Güngören gergi tavan sistemleri konusunda kapsamlı hizmetler sunmaktayız ve bir telefon kadar uzaktayız.

Güngören Gergi Tavan Uygulamaları


Gergi tavan uygulama seçenekleri ortamın fiziksel ve m2 alanına aldırış etmeksizin her forma girebilen estetik bir yapıya sahiptir. Güngören germe tavan usta kadromuz sektörün en deneyimli ve uzman personellerinden oluşmaktadır. Bünyemizde çalışan ustalarımız İstanbul geneli yüzlerce başarılı gergi tavan projelerine sahiptir. Dilerseniz gergi tavan uygulama galerimizden referans işlerimizi inceleyebilir beğendiğiniz bir uygulamayı sipariş verebilirsiniz. Gergi tavan projelerimiz arasında; evler, iş yerleri, mağazalar, spor salonları, yüzme havuzları, hamalar, emlak firmaları, marketler, lokantalar, kamusal alanlar gibi birçok örnekler bulunmaktadır.

Güngören Gergi Tavan Tasarım ve Baskıları


Gergi tavan tasarımları ve baskı hizmetleri gibi en temel hizmetlerden en genel hizmetleri kapsamlı olarak firmamızdan alabilirsiniz. Gergi Dizayn tasarım konusunda gerek kurumsal gerek bireysel isteklerinizi karşılayabilecek donanıma sahiptir. Kurumsal tasarımlar; Firma logosu baskılı gergi tavan ya da firmaya özel ürünlerin baskısı yapılabilir. Bireysel tasarım; sizin için özel anlam ifade eden bir resim baskı yapılabilir örneğin; aile resimleri ya da kültürel, yöresel, tarihi bir görselle baskı yapılabilir. Güngören gergi tavan tasarım merkezimizde tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını alabilirsiniz. Ayrıca gergi tavan resim galerimizden hazır tasarlanmış doğa manzara çocuk odası gibi görsellerden seçim yapabilirsiniz.

Güngören Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan fiyatları uygulama alanlarının m2 ölçüsüne göre hesaplanır bu sebeple adrese usta göndererek, gerekli keşif ve ölçüm çalışmaları sonunda fiyatlandırma gerçekleştiriyoruz. Güngören gergi tavan m2 fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçiniz ayrıca keşif çalışmaları ve danışmanlık hizmetlerimizin ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Güngören Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934