Bağcılar Gergi Tavan Ustaları


Gergi tavan teknolojileri günümüzün en modern ve en heyecan verici dekorasyon ürünleridirler. Gergi tavan sistemleri uygulandığı alana sanal gerçeklik görünümleri kazandırabilir örneğin; 3D derinlik özelliğine sahip bir görseli duvara uyguladığınızda muhteşem gerçekçi görüntüler elde edilebilir. Bağcılar gergi tavan ustası ekibimiz İşyerleri, Mağazalar, Kafeteryalar, Lokantalar, Çalışma Ofisleri, Apartman girişleri, Daireler, Oturma odaları, mutfaklar kısacası bir tavan ve duvara sahip olan tüm alanlara bu sistemleri rahatlıkla kurabiliriz. Aydınlatma sistemi olarak ta kullanılabilen bu sistemler Binlerce görsel seçeneğiyle oldukça geniş bir yelpazesi bulunmaktadır, ayrıca gergi tavan soft bir aydınlatma olarak ta kullanılabilir.

Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan sistemleri farklı dokularda ve farklı formlarda mekanın fiziki yapısı baz alınarak ona uygun hale getirilebilir. Gergi tavan kumaşları üzerine herhangi bir görsel dijital baskı teknolojileri yardımıyla baskı yapılabilir. Gergi tavan platformu altına led ışıklandırma sistemleri döşenerek aydınlatılır ve renk değiştirebilen ışıklandırma sistemleri kullanılabilir. Gergi tavanlar özgün çalışmalar ve tercihler ile kişiselleştirilmiş bir dekorasyona sahip olma ayrıcalığı sağlayabilirler hatta kendi resminizi ya da ailenizin resmini bile uygulama imkanı tanıyor.

Bağcılar Gergi Tavan Montajı


Gergi tavan alanında işini sınırlandırmış bir firma olarak Gergi Dizayn imalattan tasarımı kurulumdan montaja kadar birçok hizmeti vermektedir. Her işin bir ustalığı vardır gergi tavan sistemlerinin montajı da böyledir ustalık gerektirir.  gergi tavan montajı usta ekibimiz birçok kaliteli işe imza atmış gergi tavan uzmanlık ve kalitesini yaptığı referans işlerle kanıtlamıştır. Dilerseniz uygulama galerimizden yaptığımız proje ve hizmetleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Gergi tavan resimleri arasından beğendiğiniz bir resmi ücretsiz indirebilirsiniz baskı yaptırabilirsiniz.

Bağcılar Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavan sistemleri kurulacağı alanın ölçülerini baz alır hatta bir alçıpan havuzun ortasında kullanılabilir. Gergi tavan fiyatlandırma m2 olarak hesap edilir dolayısıyla gerekli ölçümler yapıldıktan sonra fiyatlandırılabilir.  gergi tavan m2 fiyatları konusunda bilgi almak için bizi arayarak ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca gergi tavan yaptırmayı düşünüyorsanız resim galerimize bakmadan karar vermeyin. Galerimiz yüzlerce bizzat yapmış olduğumuz çalışmalardan meydana gelmektedir.


Facebook sayfamızı takip edin.

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 29 34

Bağcılar Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 29 34