Esenler Gergi Tavan Sistemleri


Modern mimarinin en şık dekorasyon ürünleri arasında yer alan gergi tavan sistemler. Ülkemizde kullanımı günden güne artmaktadır bunun ana sebeplerinden başlıcaları, Gergi tavan sistemlerinin bir sektöre dönüşmesi, imalatçı firmalarda artışın olması ve en önemlisi rekabet ortamının doğmasıdır böylelikle gergi tavanlar lüks dekorasyon ürünleri kategorisinden çıkarak fiyatları daha cazip ve ekonomik hale geldi.  gergi tavan sistemleri Gergi Dizayn firmamızın hizmetleriyle daha da cazip hale gelecek inşallah. Gergi tavan sistemleri konusunda kapsamlı hizmet alabileceğiniz güvenilir bir firma araştırıyorsanız tam adresine gelmişsiniz. Vakit kaybetmeden iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gergi Tavan Tasarımları ve Baskı Hizmetleri


Gergi tavan sistemleri bildiğiniz üzere resimlerin gergi kumaşlara baskı yapılmasıyla hazırlanan ve alçı-pan yardımıyla tavana monte edilebilen bir platformdur. Gergi Dizayn gergi tavan tasarım hizmetleriyle sizin için kişiselleştirilmiş tasarımlar hazırlayabilmektedir.  gergi tavan hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil kurumsal şirketler için özel tasarımlarda firma logosu tasarım içerisinde kullanabilmekteyiz isteğe özel sınırsız tasarım seçenekleri sunuyoruz. Sonra hazırladığımız tasarımları istenilen doku özellikteki gergi kumaşa baskı yapıyoruz.  germe tavan uzmanlarımızın hizmette sınırı yok istediğini görselleri tasarlar ve gergi tavan uygulayabilir.

Esenler Gergi Duvar ve Işıklandırma Sistemleri


Gergi tavan duvar uygulamaları ile harika dekoratif görünümler elde edilebilir gergi duvar sistemleri estetik ve kullanışlı dekorasyon ürünleridir. Uygulama alanları için radikal değişimler gerektirmez üstelik duvarlardaki tesisat ve borular gibi hoş durmayan görüntüleri maskeler.  gergi duvar ustalarımız gergi duvar platformunun altına Led ışıklandırma sistemi döşeyerek duvarınızda ışıklı manzaralar, efekt görseller, şehir manzaraları ya da deniz canlısı gibi bir denizaltı resmini uygulayabiliriz. Ayrıca 3d gergi tavan esenler ustalarımız tarafından profesyonelce hazırlanarak duvar ve tavanları kombin bir projeye dönüştürebilir.

Esenler Gergi Tavan Fiyatları

Gelelim işin fiyatlandırma boyutuna gergi tavan fiyatı konusunda araştırma yapıyorsanız. Birkaç hususu bilmenizde yarar var öncelikle esenler gergi tavan uygulanacağı alanın m2 ölçüsüne göre hazırlandığı için m2 olarak hesaplanır fiyatları. gergi tavan m2 fiyatları için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Facebook sayfamızı takip edin

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Esenler Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934