Avcılar Gergi Tavan Sistemleri


İstanbul’da hizmet veren firmamız gergi tavan sistemleri, imalat, tasarım, kurulum, uygulama ve montaj gibi hizmetler veren kapsamlı bir potansiyele sahiptir. İç mimaride dekorasyon ürünleri olarak gergi tavan teknolojisini kullanmaktayız bu sayede odalarınıza canlılık ve oldukça şık görünümler kazandırıyoruz. Avcılar gergi tavan yaptıracağınız bir firma arıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Gergi Tavan Nerelere Uygulanır? 


Gergi tavan çok estetik bir dekorasyon ürünüdür her ölçüde ve formda hazırlana bilen Çalışma ofisleri, Evlerinizin odaları veya salonları için duvar ve tavan aksesuarı görevi görür. Binlerce görsel arasından beğendiğiniz bir resmi mekanın tavan ya da duvarına uygulatabilirsiniz.  Bunların dışında gergi tavan uygulama; Spor salonları, Yüzme havuzları, Mağazalar, Kafeteryalar, Eğlence Mekanları, Oteller, Restoranlar, Kamusal alanlarda, Okul, Camii, Hastane gibi daha sayamadığımız kısaca bir tavanı ve duvarı olan tüm kapalı mekanlara uyguluyoruz. Evlerinizin odaları veya salonları için duvar ve tavan aksesuarı görevi görür. Binlerce görsel arasından beğendiğiniz bir resmi mekanın tavan ya da duvarına uygulatabilirsiniz.

Avcılar Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavanlar kullanılan malzemelerin sizde takdir edersiniz ki kalitesine göre belirlenir ışıklandırma sistemi için kullanılabilecek alternatif led ürünler bulunmaktadır bunlarda kalite açısından fiyat farklılıkları olabilmektedir. Hal böyle olunca piyasada fiyatlar maalesef ki manipüle edilebiliyor. Düşünsenize çalışma ofisiniz için bir gergi tavan yaptırmaya karar veriyorsunuz ya da duvar uygulaması da olabilir sonuç olarak, ilk yaptığınız şey doğal olarak internet yardımıyla bir araştırma yapmak olacak. Google arama motoruna gergi tavan diye yazdığınızda karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Fakat bu sonuçlarda kafalarda soru işaretleri bıraka bilecek cinsten olacaktır. En iyisi mi siz bizi arayın hiç yormayın kendinizi. Düşünsenize çalışma ofisiniz için bir gergi tavan yaptırmaya karar veriyorsunuz ya da duvar uygulaması da olabilir sonuç olarak, ilk yaptığınız şey doğal olarak internet yardımıyla bir araştırma yapmak olacak. Ustalarımız adresinize gelerek ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmeti verebilirler. Avcılar Gergi tavan m2 fiyatları için gerekli ölçüler alındıktan sonra belirlenir, m2 fiyatı konusunda iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip edin.


Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 29 34