Esenyurt Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan, klasik dekorasyon ürünlerine nazaran çok daha yeni teknolojik bir oda dizaynı sunuyor. İç mimaride çığ gibi büyüyerek bir sektör haline gelen bu sistemler bu gün ve yarının en çok kullanılan dekorasyon ürünü olacağı kesin. Esenyurt gergi tavan sistemleri konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız Gergi dizayn sektörün öncü firmalarındandır. Gergi tavan sistemleri iş yerleri, çalışama ofisleri, mağazalar, spor salonları, kafeteryalar, yüzme havuzları, hastaneler gibi kamusal alanlarda çokça kullanılan sistemlerdir. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış bu dekorasyon ürünleriyle, mekanların tavan ve duvar aksesuarı olarak harika sunumlar elde edilmektedir.

Gergi Tavan İç Mimari Çözümleri


Esenyurt gergi tavan firmamız iç mimari uygulamaları alanında çözüm üreten imalattan satışa birçok konuda hizmet veren dolayısıyla profesyonel hizmetler veren bir firmadır. Ger tavan tasarımları; özel olarak hazırladığımız görsellerin baskıya sunulması ve uygulanmasıdır ayrıca özel kişisel taleplerinizin tasarımda değerlendirilerek uygulanabilmesi olayıdır. Esenyurt gergi tavan ustası ekibimiz mekanlarınızın fiziki durumuna göre gerekli ölçümleri yaparak, geometrik şekillerdeki tavanlar için uygun formlarda gergi kumaşlar hazırlayarak ince ustalık hizmetleri vermektedir. Radyuslu gergi tavan modelleri sayesinde kolonlarınızın etrafına müthiş bir görünüm elde edebilirsiniz ayrıca alternatif yüzlerce desenli görseller arasından zengin bir seçim yapabilirsiniz.

Esenyurt Gergi Tavan Görsel ve Modelleri


Gergi tavan kumaşları alternatif dokular sayesinde mekanın atmosferine göre tercihler sağlamaktadır. Örneğin; Lak doku sayesinde nemli ve buharlı ortamlara dayanıklı bir gergi tavan yaptırabilirsiniz. Ya da HD gergi tavan sayesinde 3D gergi tavan görselli bir uygulama sayesinde sanal gerçekliğe sahip bir duvar ya da tavan sahip olabilirsiniz. Esenyurt germe tavan uzmanlarımız mekanınıza uygun dokusal özelliği sizin için tespit edecektir peki siz ne yapacaksınız? Çok zevkli olacak binlerce resim arasından beğendiğiniz bir resmi seçerek bize yardımcı olacaksınız daha sonra biz beğendiğiniz resmi gergi tavan uyguluyoruz.

Esenyurt Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan sistemleri uygulanılacak olan alanın metrekare ölçüsüne göre fiyatlandırılır dolayısıyla bir ön çalışma gerekmektedir, biz buna keşif çalışması diyoruz firmamız bu hizmeti ücretsiz olarak danışmanlık hizmetiyle birlikte vermektedir. Karar vermekte zorlandığınız anda bizi bir çözüm ortağı olarak yanınızda bulabilirsiniz. Esenyurt gergi tavan m2 fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Esenyurt Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934