Bakırköy Gergi Tavan Sistemleri


İstanbul’un en eski ilçelerinden olan Bakırköy’de gergi tavan sistemleri hizmeti vermekte olan firmamız, Dekorasyon ve iç mimaride gergi tavan platformunun bir sektöre dönüştüğü günümüzde Gergi Dizayn firması olarak yola koyulduk. Kalite ve temiz işçiliği prensip edinmiş eğitimli ustalarımız müşteri memnuniyetini öncelik olarak değerlendirmektedir. Hizmetlerimize gelecek olursak, Gergi tavan sistemleri Mağazalar, AVM, Kafeteryalar, Spor salonları, Sinema, Otel, Konferans salonları, Yüzme havuzları, Aparman girişleri, Daireler ve daha sayamadığımız nice mekanlara bu gergi sistemleri kuruyoruz.  gergi tavan usta ekibimiz kırmadan dağıtman düzen ve tertip içerisinde gergi tavan montajını gerçekleştirmektedir.

Bakırköy’de Gergi Tavan Nasıl Yaptırabilirim?


Gergi tavan esnek ve estetik bir dekorasyon ürünüdür mekanın yapısına göre çeşitli formlarda hazırlanabilir. Gergi tavan kurulumu için kaba inşaat işçiliğine gerek duyulmaz basit bir alçıpan tesisatı yardımıyla tavanda oluşturulan ters havuzun üzerine monte edilir. Bakırköy germe tavan ya da resimli tavan diye araştırılan bu ürünler halkımızın kendi ifadesi ile farklı olarak da isimlendirilmektedir. Son derece kullanışlı sağlık dostu anti-bakteriyel özelliği ve kolay temizlene bilirliği birçok sağlık kuruluşunun tercih sebebidir. Üstelik duvar ve tavanlardaki kötü görüntülerin üzerini kapatarak hem örtü görevi görür hem de muazzam görünümler elde edilebilir.

Bakırköy Gergi Tavan Ustaları


Modern gergi tavan sistemler teknolojiyle dekorasyonun bir arada kullanılmasından meydana gelmektedir. Doğal olarak klasik ustalık bu işte pek bir anlama ifade etmiyor.  gergi tavan ustası ekibimiz hem klasik dekorasyon ustalığı hem de modern teknolojilerin dekorasyon ürünlerinde eğitimli ve son derece uzmandırlar. Kısacası Gergi Dizayn bünyesinde istihdam ettiğimiz eğitimli profesyonel ustalara güvenmeniz gönül rahatlığıyla işlerinizi teslim etmekten memnun kalacağınızı garanti ederiz. Bu güne kadar yüzlerce projeye imza atan kadromuzun çalışmalarından sizin için Gergi tavan resimleri Galerimizde derledik dilerseniz tıklayarak sayfaya gidip inceleyebilirsiniz.

Bakırköy Gergi Tavan m2 Fiyatları


Gergi Dizayn’da Gergi tavan fiyatları oldukça ekonomik seçeneklere sahiptir fiyat teklifimizi almadan gergi tavan yaptırmayın deriz. Bakırköy gergi tavan metrekare fiyatları için önce ustalarımız tarafından ücretsiz keşif hizmeti almalısınız iletişime geçtiğiniz takdirde daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Facebook sayfamızı takip edin.

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Bakırköy Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934