Gergi Duvar Sistemleri, Gergi tavan kumaş ve dokuları, dekoratif duvar panelleri, profil ve tesisatlar gibi birkaç malzemenin bir arada kullanılmasından oluşuyor Gergi duvar ürünleri günümüzün en kullanışlı ve en modern dekorasyon teknolojisidir.


Gergi Duvar Uygulamaları

Gergi Tavan duvar uygulamaları, bir ev ya da ofis için bir dekorasyon ürünü olmaktan daha çok şey ifade eder. Örneğin; duygularınızı görseller vasıtasıyla yansıtabilen bir araçtır. İnsan güzel bir tabloya baktığında nasılda etkilenir öyle değil mi? etkilenir elbette resmin tarif ettiği duygular insanın duygularına hitap eder. Buna birde günlük yaşamımızda, insanın duvara sıkça bakma eğilimi olduğu gerçeğini ilave edersek bu teori biraz daha somutlaşır. Gergi duvarlar, iş yerinizi, evlerinizi, ortak yaşam alanları ve çalışma ofisleri gibi oda ve salonların cansız duvar ve tavanlarını adeta canlandırıyor sınırsız görsel seçenekleri sayesinde hayal ettiğinizi bile bulmanız mümkün. Özel tasarım ve geliştirdiğimiz sistemler sayesinde gergi duvar teknolojisini pratik duvar panelleri üzerine uygulayarak odaları canlı daha ferah hale getiriyoruz. Gergi Dizayn, Gergi duvar ve gergi tavan tasarımları konusunda konsept danışmanlığı hizmeti alabileceğiniz bir çözüm ortağınız olarak kabul edebilirsiniz.


Gergi Duvar Modelleri

Gergi duvar tasarımı yapmak bizim işimiz. Biz her zaman müşterilerimizin özel seçimleri ve zevklerine uygun onlara hitap eden gergi tavan ve gergi duvar uygulamaları yapabiliriz.
Bir ağaç resmini ya da bir şehir görselini veya bir manzara resmini uygulayabiliriz hatta isterseniz sizin resminizi bile uygulayabiliriz. 3d bir görsel duvara uygulandığında görsel bir derinlik oluşuyor çalışma ofislerinizde uzaklara bakmak tropik bahçeler deniz ve kum hatta masmavi gökyüzü ve daha sayamadığımız nice görselleri biz sizin için yapabiliriz. Gergi duvar modelleri alternatif özel ışık efektleri uygulanabilir, gergi platformu arkadan aydınlatılabilir. Gergi duvar paneli kullanarak odalarınızda heyecan verici odak noktaları oluşturabiliriz. Bu sayede odalarınızda istediğiniz bir alanı kullanabiliriz. Dilerseniz sizin için özel bir anlamı olan görselleri de kullanabiliriz.


Gergi Duvar Özellikleri 

Gergi duvar uygulaması son derece basit bir kaça dekorasyon işlemiyle kolayca kurulabilir. Kurulum için duvarlarınızın kırılması ya da yıkılması gibi kaba inşaat işçiliği gerektirmez. Gergi duvar temizliği oldukça basit bir bez yardımıyla temizlenebilir ne sıkılıkla temizlemeliyim diye soracak olursanız telaşlanmayın. Gergi duvar kumaşları özel dokuları sayesinde tozdan nemden etkilenmezler ve son derece hijyeniktirler. Antibakteriyel olması hastaneler ve sağlık merkezleri tarafından çokça tercih edilmesinin sebebidir. Gergi duvar panelleri odalara temiz ve zarif bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca duvarlarda kablolar borular vs. gibi çirkin duran görüntüleri ortadan kaldırır bir örtü görevi görür.


Gergi Tavan Duvar Uygulaması Fiyatları

Gergi duvar sistemi, alçıpan duvarlara uygulanabilir, çevre dostu, kolay monte edilebilir, aydınlatma olarak kullanılabilir, kötü görünen malzemeleri ortadan kaldırır, estetik ve kullanışlıdır, düşük maliyetli ve ekonomiktir ayrıca gergi duvar fiyatları için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize gergi duvar yaptırmayı düşünüyorsanız, Gergi duvar modelleri için ücretsin keşif ve danışmalık hizmeti alabilirsiniz ayrıca sitemizde beğendiğiniz bir gergi duvar modelini ya da görselini sipariş verebilirsiniz. Gergi duvar m2 fiyatı için teklif alabilirsiniz.


Gergi Duvar Resimleri


"Gergi Dizayn Hayallerinizdeki Gergi Duvar Tasarımları"