Şişli Gergi Tavan Sistemleri


İç dekorasyon konusunda en başarılı uygulamalardan birisi olarak gergi tavan sistemleri her türlü mekan için uygun görsel seçenekleri ile hem kişisel hem de kurumsal alanlarda tercih edilen modern bir dekorasyon çalışmasıdır. Pek çok dekorasyon çalışmasına kıyasla oldukça kolay uygulanabilir ve maliyetlidir. Şişli gergi tavan firması olarak, tam donanımlı ve uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

 

Şişli gergi tavan sistemleri konusunda uzman ekibimiz; gergi tavan sistemlerinin imalatı, tasarım ve montajı gibi tüm süreçlerinde hizmet vermektedir. Dolayısıyla merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandırmaya hazırız.

 

Şişli Gergi Tavan Uygulamaları


Uygulamalar, özel bir görsel tercihi ile başlar. Tercih edilen görselin fiziksel ortama aktarımı sağlanır. Fiziksel ortama aktarılan görsel, söz konusu iç mekanın LED sistemi ile de entegre edilerek, iç mekanın tavan yada duvar kısmına uygulanır. Şişli germe tavan konusunda uzman ekibimiz, uygulama öncesinde sizleri dinler, talep ve beklentileriniz doğrultusunda uygulamayı gerçekleştirir.

 

Uygulama sonrasında gergi tavan sistemi pek çok türden dış koşula karşı dayanıklılık gösterir. Güneş ışınları, nem, sıvı gibi nedenlerden dolayı yapısı bozulmaz yada zarar görmez. Rutubet yapmaz, kabarmaz yada çatlamaz. Ayrıca tamamen hijyenik malzeme içermektedir. Böylelikle kolay kolay kirlenmez. Kolay temizlenir yapıya sahip. Şişli gergi tavan uygulamaları konusunda uzman ekibimiz malzeme kalitesine de önem vermektedir.

 

Şişli Gergi Tavan Tasarımları


Şişli gergi tavan tasarım ilk aşamada tasarım seçimi yapmanız gerekmektedir. Firmamız bünyesinde uzman ekibimizin sizlere önereceği görsellerden birisi yada bizlere ulaştıracağınız herhangi bir görsel için gergi tavan uygulamanız gerçekleştirilebilmektedir. Şişli gergi tavan ustası sizlerin beklentilerini karşılamaya hazırdır. Her türlü mekan için uygulanabilen gergi tavanlar aynı zamanda farklı mekanlara uygun tasarım seçeneklerine de sahiptir.


Şişli Gergi Tavan Fiyatları


Şişli gergi tavan fiyatı firmamız tarafından sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifi ile sunulmaktadır. Şişli gergi tavan m2 fiyatları pek çok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla fiyatlar ile ilgili kesin bir bilgi almak isteyen müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Böylelikle sizlerin beklentileri doğrultusunda en uygun fiyat teklifini sunabiliriz.

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Şişli Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934