Eyüp Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan teknolojileri uygulandıkları alanlarda modern ve şık görünümler ayrıca müthiş görsellikler oluşturmanızı sağlar. Bir mekan için klasik dekorasyondan daha çok şey arıyorsanız gergi tavan sistemleri tam aradığınız platformdur. Eyüp gergi tavan çözümleri sağladığımız başlıca ilçelerimizdendir. İstanbul geneli hizmet vermekteyiz fakat Eyüp gergi tavan sistemleri hizmetleri verdiğimiz pilot bölgemizdir. Siz de eviniz ya da çalışma ofisleriniz için bir gergi tavan yaptırmayı düşünüyorsanız gergi tavan kataloğumuzu incelemeden karar vermeyin. Zengin referans galerimizden yüzlerce çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin, mekanlarına uyguladığımız gergi duvar ve gergi tavan modellerimizi, galerimizde sizin için yayınladık. Size fikir edinmeniz açısından kolaylık sağlayacağından eminiz.

Eyüp Gergi Tavan Uygulamaları


Gergi tavan uygulama örnekleriyle dolu galerimizden bahsetmiştik şimdi ise bu uygulamalar hakkında bazı detayları sizinle paylaşmak istiyoruz. Gergi tavanlar uygulandıkları alanda bir alçıpan havuzun yardımına ihtiyaç duyarlar dolayısı ile çok radikal olmasa da uygulanacağı alanda biraz dekorasyon işçiliğine ihtiyaç duymaktadır çünkü gergi tavan platformu alçıpan yardımıyla monte edilmektedir. Aydınlatma işlemiz için gergi sistemin altına Led ya da şerit led dediğimiz bir ışıklandırma sistemi döşenmektedir. Bu sayede gergi tavan sistemler soft ya da normal bir aydınlatma sistemi görevi de görebilmektedir. Eyüp germe tavan usta ekibimiz genç hızlı ve pratik becerilere sahip bir kadroya sahiptir, zamanında işlerinizi teslim eder ve son derece titiz çalışırlar.

Eyüp Gergi Tavan Sistemleri Tasarımı


Gergi tavan baskı tasarımları tarafımızca yapılmaktadır dilerseniz özel taleplerinizi bu baskıda görebilirsiniz. Örneğin; bir şirket logosu beğendiğiniz görsele uygulanabilir ya da şirket kurucusunun resmini dijital baskıyla uygulayabilir ve duvar uygulamasıyla kurumsal ve kişisel tasarım hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca bir aile fotoğrafını gergi tavan olarak duvar için uygulayabilir mükemmel duvar dekorasyonlarına sahip olabilirsiniz. Eyüp gergi tavan sistemleri firmamız bu modern teknolojiyi evlerinize ve çalışma ofislerinize taşıyor.

Eyüp Gergi Tavan Fiyatları

Fiyat konusuna gelince, aslında her şey için en çok fiyat konusu merak edilse de gergi tavan fiyatları sektörün rekabeti ve ihracatın artmasıyla baya bir ekonomik hal aldı. Gergi tavan fiyatları metrekare olarak hesaplanır. Eyüp gergi tavan m2 fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Eyüp Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934