Gergi Dizayn ismiyle ticari hayatına başlayan firmamız dekorasyon tecrübesi oldukça eskiye dayanır ve sektör içerisinde müşteri potansiyeli olan güçlü iş otaklarına sahiptir. Günümüzde iç mimarnin teknolojiyle uyum içerisinde ve aynı paralellikte seyir halinde olduğu bir gerçek. Aydınlatma sistemleri ve dijital baskı teknikleriyle bilgisayar ortamlarında hazırlanan grafikleri ev ya da çalışma ofislerine Gergi Tavan Montaj, gergi tavan platformu sayesinde uygulaya bildiğimiz bir dönemde yaşıyoruz. Klasik dekorasyon ürünlerini hızla sektörde unutulur hale getiren bu sistemler çok hızlı yayılıyor ve her mekana kolayca kurulabiliyor.

Gergi Tavan Duvar Uygulaması Montajı


Pratik monte edilebilirliği sayesinde evlerde ya da iş yerlerinde radikal değişimler gerektirmeden duvarları kırmadan yıkmadan Gergi Duvar Montajı yapılabilmektedir. Bir çok özel dokulara sahip olan gergi tavan kumaşları sayesinde mekanların fiziki koşullarından etkilenmeden her forma girebilen ve her ortama uyabilen bu ürünlerin imalat, tasarım, montaj gibi tüm hizmetleri Gergi Dizayn firmamızdan alabilirsiniz. Ayrıca firmamız İstanbul’da yüzlerce firmaya hizmet vermiş ve güçlü referanslara sahiptir.
Dilerseniz referanslarımız için Gergi Tavan Uygulama Resimleri sayfasından başarıyla bitirdiğimiz yüzlerce projeyi kendinizde inceleyebilirsiniz.

 Profesyonel Gergi Tavan Montaj Hizmetleri


Tasarımları bir birinden şık olan bu firma müşteriye özel tasarımlar yapabilmekte hatta müşterilerinin resimlerini bile gergi kumaşlara, dijital baskı teknolojisi kullanarak duvarlara pratik paneller sayesinde uygulayabilmekte. Sınırsız görsel seçenekleriyle hayal ettiğiniz bir görseli bile bulmanız mümkün. Gergi Dizayn’da Gergi tavan montajı konusunda kapsamlı hizmetler almanız mümkün gergi tavan montajı, gergi tavan tamir ve bakımları, gergi tavan iç ve dış temizliği gibi özel hizmetler alabilirsiniz. Daha ne olsun dekorasyon sektöründe çalışmalarını gergi tavanla sınırlandırmış bu firma, elbette ki gergi tavan teknolojileri konusunda en kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir adrestir. İstanbul geneli ve çevre illere hizmet veren firma ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetleri sağlamakta Uzman kadrosu eğitimli ve ustalık konusunda kalitesini, yapmış oldukları yüzlerce referans işlerle kanıtlamıştır.