Gergi Dizayn 2020 yılının koronalı günlerinde, gerekli tüm tedbirleri alarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Gergi tavan modelleri 2020 yeni model uygulamalarımızı galerimizden inceleyerek fikir edinebilir tercihte bulunabilirsiniz. İş yükümüz artsa hayat zorlaşsa da hizmet vermeye devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

İmalatımızı ve tasarımlarımızı sürdürüyoruz, ustalarımız montaj hizmetine devam ediyor, sektörünüz ne olursa olsun işletmelere özel gergi tavan tasarımları mevcuttur. Hangi işletmelere hizmet veriyoruz; Kuruyemiş, Pastane, Çalışma Ofisleri, Kafeler, Barlar, Oteller, Spor Salonları, Yüzme Havuzları, Spa Merkezleri, Hamam Sauna, Güzellik Salonları, Bina Girişleri, Koridorlar, Salonlar kısaca bir tavana ve duvara sahip tüm mekanlar.

Gergi Tavan Fiyatları 2020 Korona etkili ekonomik kriz ve döviz kurları karşısında mücadele verdik mümkün olduğu kadar fiyatlara yansıtmadık. Gergi tavam m2 fiyatları 2020 yılında önceki yıllarda olduğu gibi ustalarımızın gerekli ölçü ve malzemeleri sizinle kararlaştırdıktan sonra belirlenmektedir. Çünkü gergi kumaşlar (membran) kalite kalite değişmektedir. Baskı ve montaj hizmetlerimiz genellikle değişken değildir, sipariş verip onayladıktan sonra ustalarımız hızlıca montajını sağlamaktadır. İş kalitesine önem veren ustalarımız güçlü referanslara sahiptir.

İletişim No : 0532 392 5034