Beşiktaş Gergi Tavan Sistemleri


Günümüz mimarisi ve dekorasyon ürünleri teknolojiyle birlikte daha da bir gelişmektedir. Gergi tavan sistemleri bunun en somut örneğidir, her ne kadar ilkel çağlarda yaşamış varlıklı insanların ipek kumaşlarla döşediği tavan ve duvarları bu çağdaş platforma benzese de aslında geçmişteki uygulamaları pek kullanışlı olduğu söylenemez, fakat bu güne bir ilham kaynağı olduğu söylenebilir. Gergi tavan sistemler bu gün uygulandığı alanlarda sanat ve teknolojiyi bir arada kullanarak bir dekorasyon oluşturma fırsatı sunuyor. Beşiktaş gergi tavan sistemleri uygulama ve montaj hizmetleri veren firmamız. Bu harika platform sayesinde gizli ışıklandırma sistemi ve binlerce görsel seçeneğini ev ya da çalışma ofislerinizin tavan veya duvar dekorasyonunda görmenizi mümkün kılıyor.

Resimli Gergi Tavan


Gergi tavan sistemlerini en bariz kılan özellik gergi kumaşlara baskı yapılan resimler olsa gerek. Bir manzara resmini ya da dijital ortamdaki sanat eseri bir tabloyu veya hoşunuza giden herhangi bir resmi bu dekorasyon ürünleri sayesinde tavan ve duvarlarınızda görebilirsiniz. Beşiktaş resimli gergi tavan sistemleri yaptırabilir ve Gergi Dizayn’dan hizmet alabilirsiniz. Firmamız kalite güven ve profesyonel hizmetlerin adresidir iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Gergi Tavan Nerelere Uygulanır


Beşiktaş’ta; Oteller, Şirketler, Çalışma Ofisleri, Kafeler, Restaurantlar, Evler ve Bina girişleri ve daha sayamadıklarımız duvar ve tavana sahip olan tüm mekanlara uygulanabilmektedir. Beşiktaş gergi tavan usta kadromuz birçok farklı sektörde hizmet veren firmanın gergi tavan işlerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Dilerseniz bu başarılı çalışmalarımız gergi tavan uygulama resimleri galerimizden inceleyebilirsiniz. Resim galerimizdeki ücretsiz resimlerden herhangi birini beğenerek baskı yaptırabilirsiniz gergi tavanınıza.

Beşiktaş Gergi Tavan m2 Fiyatları


Beşiktaş germe tavan fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız tam adresindesiniz. Gergi Dizayn Beşiktaş gergi tavan m2 fiyatları konusunda keşif yapmadan önce fiyatlandırma yapmayı doğru bulmuyor. Neden? Diye soracak olursanız gergi tavanlar metrekare olarak hesaplanır ve fiyatlandırılır. Bu sebeple biz önce uygulama alanı üzerinde bir keşif çalışması gerçekleştirir mekanın fiziki yapısına göre istenilen formda ve ölçülerde fiyatlandırmayı yaparız tüm bu işlemleri elbette ücretsin yapmaktayız ayrıca dilerseniz danışmanlık hizmeti alabilir uygulama alanı konusunda tecrübeli ustalarımızdan tavsiyeler alabilirsiniz.


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Beşiktaş Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934