Küçükçekmece Gergi Tavan


Gergi tavan sistemleri teknolojinin dekorasyonla birleştiği bir platformdur, bu platformu iç dekorasyonda duvar ya da tavan üzerine dijital görsellerin baskı yapılarak hazırlandığı membranların montajıyla gerçekleşiyor. Gergi tavanlar günümüz en modern ve estetik dekorasyon ürünleridirler. Küçükçekmece gergi tavan firmamız sektörde güçlü rekabet eden öncü firmalardandır. Gergi tavan sistemleri konusunda tasarım kurulum ve montaj gibi hizmetleri kapsamlı olarak alabilirsiniz. Küçükçekmece germe tavan ekibimiz iş yerleri çalışma ofisleri, mağazalar, oteller, şirket binaları, özel mülkler, hastaneler, kafeteryalar, spor salonları, kamusal alanlarda imalat tasarım ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Küçükçekmece Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan sistemleri uygulama alanlarına köklü değişiklikler yapmaya mecbur etmez örneğin duvarınızı yıkmaya ya da tavanda kırma dökme işlerine gerek duymaz. Dolayısıyla gergi tavanlar basit bir alçıpan işçiliğinin ardından kolayca uygulanabilen sistemlerdir. Küçükçekmece gergi tavan sistemleri uzman ekibimizden hizmet alarak, kalite ve ince işçiliğin dekorasyona nasıl uygulandığına şahit olabilirsiniz. Yılların deneyim ve dekorasyon tecrübesiyle çiçeği burnunda bu modern sistemleri firmamızdan tedarik ettirebilir gergi tavan yaptırabilirsiniz. Küçükçekmece gergi tavan ustası ekibimiz yüzlerce referans hizmete sahiptir dilerseniz uygulama galerimizden çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Küçükçekmece Gergi Tavan Tasarım ve Uygulama


Gergi tavan tasarım konusunda özel çalışmalar yapmaktayız kişisel talebiniz doğrultusunda istediğiniz bir resmi ya da resme ilave etmek istediğiniz başka bir görseli tasarlıyoruz. Ayrıca kurumsal talepleriniz doğrultusunda özel çalışmalar yapabilmekteyiz örneğin; kurumsal kimliğinizi ifade eden logo ya da sektörünüze ilişkin resimleri tasarım ve baskı işlerini büyük bir öz veriyle hazırlayabilmekteyiz. Küçükçekmece gergi tavan uygulama modelleri arıyorsanız galerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz herhangi bir modeli sipariş verebilir gergi tavan yaptırabilirsiniz. Gergi tavanlar uygulanacağı her alanın fiziksel koşullarına göre değişim dokularda imal edilmiştir; Lake doku, akustik doku, HD gibi farklı dokularda ve istenilen her formda hazırlanabilmektedir.

Küçükçekmece Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavan fiyatları biraz muamma gibi görülse de aslında döviz kurların çok hareketli olmasından kaynaklanmaktadır. Aslında ülkemizde rekabetçi firmalar artış göstermiştir ve oldukça fiyatlar ekonomik düzeylere çekilmiş olmasına rağmen dediğim gibi döviz kurlarının hareketi sebebiyle biraz farklılık gösterebilmektedir. Fakat yine de oldukça ekonomiktir Küçükçekmece gergi tavan m2 fiyat bilgisi için bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Küçükçekmece Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934