Sancaktepe Gergi Tavan Sistemleri


  1. yüzyılın mimarisi geliştirilen gergi tavan dekorasyonlarıyla daha da bir modern ve estetik kazandı. Bu sayede duvar ve tavan dekorasyonuna dijital resimler uygulamak mümkün resim kataloğu oldukça geniş bir kategoriye sahip olan görseller sayısız ve sınırsız seçenekler sunuyor. Sancaktepe gergi tavan ekibimiz kaliteli hizmetler alabileceğiniz gergi tavan konusunda kapsamlı hizmetler veren bir firmadır. Gergi Dizayn İstanbul geneli ve Sancaktepe gergi tavan sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Uzman kadrosu deneyim ve tecrübe açısından son derece eğitimli bir kadroya sahiptir.

 

Sancaktepe Gergi Tavan Uygulamaları


Gergi tavanlar uygulama bakımından çok estetik ürünlerdir. Ayrıca kullanım açısından modern dijital baskı tekniklerinden yararlanmaktadır. Dilediğiniz bir görseli duvar ya da tavan dekorasyonunuza uygulama imkanı sağlar. Dolayısıyla sancaktepe germe tavan ekibimiz bu sistemleri tüm detaylarıyla uygulayabilmektedir. Uygulama alanının m2 ölçüleri ve fiziksel yapısına aldırış etmeksizin her forma kolayca girebilen bir estetiğe sahiptir. Gergi tavan sistemleri led aydınlatma teknolojisiyle bu sayede parlak canlı efektler elde edilebilmektedir. Ayrıca gergi tavan dokuları bir birinden özel yapılarıyla her ortama uygun hale getirilebilir hijyenik ve anti-bakteriyel bir malzemedir.

Sancaktepe Gergi Tavan Dekorasyonu


Dekorasyon sektöründe canlı bir piyasası bulunan gergi tavan sistemler konsept olarak gelişmiş modern dekorasyon ürünleridirler. Ayrıca kullanım alanları bakımından her sektöre uygun hale getirilebilir özelleştirilebilir bir özgünlükte ürünlerdir. Gergi Dizayn firmamız birçok sektör ve ev dekorasyonunda bu sistemleri başarıyla test etmiştir. Öyle ki, mağazalar, şirketler, spor salonları, oteller, kafeteryalar, yüzme havuzları, lokantalar, güzellik merkezleri, çalışma ofisleri, bina girişleri, apartman daireleri, villalar ve daha sayamadığımız niceleri. Gergi tavan sistemleri yerli imalattan tasarım kurulum satış ve montaj gibi tüm hizmetleri kapsamlı olarak verebilmekteyiz.

Sancaktepe Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavan fiyatları konusunda merek edilen tüm soruları müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Sancaktepe gergi tavan m2 fiyatı öğrenmeniz için ekibimizin keşif ve ölçüm çalışmalarını yapması gerekmektedir. Yapılan keşif ve ölçüm çalışmaları neticesinde m2 olarak fiyat hesaplanır ve net olarak fiyat belirlenebilir. Sancaktepe gergi tavan fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

 


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Sancaktepe Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934