Bayrampaşa Gergi Tavan 


Bayrampaşa Gergi Tavan hizmet ağını oluşturan Gergi Dizayn firmamız, gergi tavan sistemleri tasarım, kurulum ve montaj gibi hizmetler vermektedir. Bünyesinde çalışan profesyonel ustalarından kaliteli bir hizmet ve temiz bir işçilik almak isterseniz bizi arayın. İstanbul Bayrampaşa ilçesine gergi tavan konusunda iddialı çözümler sunan firmamız zamanında iş teslimini ahlak edinmiş ve müşteri memnuniyetini daima gözetmiştir.

Bayrampaşa Gergi Tavan Tasarımları


Gergi tavanlar resimli, düz renkli ya da transparan aydınlatma gibi gergi tavan çeşitleriyle alternatifler sunan bir platformdur. Hatta birkaç farklı doku sal özelliğe sahiptir Lake, Akustik, Transparan, Baskılı ve baskısız uygulanabilen dokularda alternatifler sunar.
Tasarım konusunda üretkenliği hayal gücünüzün tercihlerine bağlıdır denebilir grafik programları yardımıyla özel taleplerinize uygun baskılar hazırlayabilmekteyiz.

Bayrampaşa Resimli Gergi Tavan


Resimli gergi tavanlar Bayrampaşa bölgesinde hizmetini verdiğimiz uygulamalardır, adından da anlaşılacağı gibi hazır resimler kullanarak baskı yaptığımız gergi kumaşlara uygulamaktayız. Gergi tavan resimleri çok geniş bir arşive sahiptir gökyüzü görselleri deniz canlıları, doğa manzaraları, tarih, sanat, efek görseller ve daha sayama dığımız yüzlerce kategoride binlerce görsel seçeneğine sahiptir. Arşivi oldukça zengindir Bayrampaşa gökyüzü gergi tavan modelleri için Uygulama kategorisindeki Resim galerimize bakabilirsiniz, diğer taraftan henüz uygulanmamış ücretsiz görsel arşivimizi oluşturduğumuz Gergi tavan resimleri galerimize göz atabilirsiniz.

Bayrampaşa Germe Tavan


Bu başlık halk dilinde bu sistemlerin ifade ediliş biçimidir, Gergi yerine Germe tavan demeyi tercih edenler oluyor haliyle. Bayrampaşa germe tavan ustalarımız kaliteli hizmet alabileceğiz deneyim ve eğitime sahiptirler bu kaliteyi anlamak için hizmet almadan önce Referans hizmetlerimizin resimlerinin yüklü olduğu galerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Bayrampaşa Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavanlar uygulanacak alanın m2 ölçüsüne ve yapısına göre değişik formlarda hazırlanabilen sistemlerdir. Dolayısıyla fiyatlandırma konusu yapılacak ön tespit ve ölçümler sonucu belirlenir gergi tavan m2 fiyatı olarak belirlenir. Gergi tavan yaptırmadan önce ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetinin yanında danışmalık hizmeti de alabilirsiniz. Birçok müşterilerimiz karsız kalabiliyor ya da mekanın yapısına uygun bir alçıpan havuzu konusunda fikir bulamıya biliyor her türlü hizmet için bizi arayabilirsiniz.


 

Gergi Tavan Modelleri