Pendik Gergi Tavan Sistemleri


Gergi tavan sistemleri inşaattan dekorasyon değişikliğine tüm uygulama alanlarına gergi tavan ve gergi duvar sistemleri Gergi dizayn’da. Gergi tavan sistemleri iç mimaride hızlı uyum sağlamış günümüzün en modern dekorasyon ürünü olmayı başarmıştır. Bir duvar ve tavana sahip olan her alana uygulana bilen bu sistemler teknolojiyle bütünleşmiş yepyeni bir platform. Pendik gergi tavan uygulama ve dekorasyon çözümleri noktasında sektörde hizmet veren firmamız gergi tavan sistemleri konusunda A’dan Z’ye tüm hizmetleri vermektedir. Pendik germe tavan ustalarımız deneyimli ve işinde ehil uzman personellerdir, bu güne dek yüzlerce proje bitirmiş olup güçlü referanslara sahiptir.

 

Pendik Gergi Tavan Uygulamaları


Pendik gergi tavan sistemleri uygulama, tasarım ve montaj hizmetleri veren firmamız İstanbul geneli hizmet vermektedir. Ayrıca gergi tavan uygulamaları konusunda danışmanlık hizmetleri ve projelendirme gibi çalışmaları da yürütmektedir. Pendik gergi tavan ustası ekibi genç dinamik bir kadroya sahiptir. Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımız birçok kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara çözüm olmuştur. Uygulama alanları bakımından, mağazalar, şirketler, ofisler, oteller, kafeler, spor salonları, yüzme havuzları, bina girişleri, daireler gibi birçok sektöre firmamız hizmet vermiştir. Dilerseniz galerimizden referans işlerimizi inceleyebilirsiniz dilediğiniz beğendiğiniz uygulama görselini sipariş verebilirsiniz.

Pendik Gergi Tavan Tasarımları


Gergi dizayn firması olarak ifade ettiğimiz gibi tüm gergi tavan hizmetlerini kapsamlı olarak vermekteyiz. gergi tavan imalattan kuruluma, tasarımdan montaja tüm çözümleri firmamızda bulabilirsiniz. Gergi tavan tasarımları konusunda sizlere kurumsal ve bireysel olmak üzere özel tasarımlar geliştiriyoruz. Dilediğiniz bir görsele kurumsal kimliğinizin anlamı olan logo ve benzeri imzalarınızı uygulayabiliyoruz. Kişisel resimlerinizi duvara uygulama olanakları tanıyan bu sistemler oldukça kullanışlı ve estetik bir yapıya sahiptir.

Pendik Gergi Tavan Fiyatları


Gergi tavan fiyatları konusunda rekabetçi bir piyasa oluştu ve bu oluşum tüketiciye pozitif yani ekonomik fiyatlar olarak geri döndü. Gergi tavan sistemleri artık lüks bir dekorasyon ürünü olmaktan çıktı ve her kesimin kolayca yaptırabileceği bir dekorasyon haline geldi. Pendik gergi tavan m2 fiyatları araştırıyorsanız şunu belirtmek isteriz ki fiyat için bir uygulama alanının ölçülmesi gerekmektedir.

 


 

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934

Pendik Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 2934