İstanbul Geneli ve Bahçelievler Gergi Tavan hizmeti


Dekorasyon sektöründe son yıllardaki atraksiyonlar teknolojiyi biraz daha öne çıkarıyor. Gergi tavan sistemleri bunların en önemli unsuru, dijital baskı teknikleriyle bir birinden harika resimleri gergi tavan membranlara baskı yapılmak suretiyle odaların tavan ya da duvarlarına şık bir dekorasyon ürünü olarak uygulayabiliyoruz. Bahçelievler gergi tavan uzman kadromuz eğitimli ustalarımız projelerinde birçok başarıya imza atıyor.

Bahçelievler’de Gergi Tavan Yapan Yerler Var mıdır?


Eğer böyle bir araştırma içerisindeyseniz Gergi Dizayn size müjde veriyor evet var. Bahçelievler gergi tavan sistemleri satın alma, tasarım, kurulum, montaj gibi iğneden ipliğe tüm ihtiyaçlarınız karşılayabilecek kapasitede bir firma olarak hizmet vermekteyiz.  gergi tavan ustası ekiplerimiz evleriniz, iş yerleriniz, çalışma ofisleriniz, kamusal mekanlar ve ortak yaşam alanları gibi duvarlara ve tavanlara sahip tüm mekanları gergi tavan teknolojisiyle buluşturuyor.

Resimli Gergi Tavan Çeşitleri


Gergi tavanlar farklı yapılarda ve dokularda kurulacağı mekanın fiziksel koşullarına göre mühendislerin özel olarak hazırladığı çeşitlerdedir. Mesela buharlı ve nemli ortamlar için Lake dokulu gergi tavanlar tercih edilir. Lake dokulu gergi tavan Bahçelievler bölgesinde yüzme havuzları, hamamlar, banyolar gibi nemin yoğun olduğu mekanlarda bu doku özelliği kullanılabilir. Ayrıca mekanın boya rengi dekorasyonu gibi etkenler göz önünde bulundurularak gergi tavan resimleri için daha profesyonel tercihler yapılabilir. Belirmek isteriz Galerimizde oldukça zengin görseller bulabilirsiniz her zevke uygun resimler ve görseller için mutlaka galerimize bakmalısınız.

Gergi Tavan Fiyatları


Rekabetin hızla yükseldiği gergi tavan piyasasında fiyatlar oldukça ekonomik, tabii olarak bu ekonomik fiyatlar gergi tavan sistemlerini daha çok tercih etmeye olanak sağlıyor. gergi tavan fiyatları ne kadar? Böyle bir soru sorulacak olsa deriz ki, gergi tavan sistemleri malzeme kalitesi ve uygulanacağı alanın m2 ölçülerine göre belirlenir. Dolayısı ile önce gerekli keşif ve ölçü alma çalışması gerekmektedir, gergi tavan ustası dilediğiniz zaman adresinize gelerek ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetinin yanında uygulama fikirleri sunmaktadır. Gergi tavan metrekare fiyatı için bizi arayıp hemen bilgi alabilirsiniz.


Facebook sayfamızı takip edin.

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 29 34

Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Sistemleri Konusunda Merak Ettiğiniz Her Şeyi Bizi Arayarak Sorabilirsiniz

İletişim No : 0537 380 29 34