lake-dokulu-gergi-tavanlar

Lake Gergi Tavan Uygulaması

Lake Gergi Tavan Uygulamaları Banyolar İçin Bire Bir


Banyolar bilindiği üzere nemli ve buharlı ortamlardır bu sebeple, eskiden duvar ve tavan boyaları kabarır ve çabucak deforme olurdu bunun sebebi ise boyaların neme ve buhara karşı dayanıklı olmaması. Tabi eskiden banyolar için çok fazla dekorasyon uygulama seçeneği de pek yoktu. Yapabileceğimiz en fazla şey fayanslar kullanarak dekore etmekti, bu klasik yöntemler artık çokta beklentileri karşılamıyor.

Mühendisler boş durmuyor azmettiler ve ortaya teknoloji ile dekorasyonu birlikte sunan bir sistem koydular. Gergi tavanlar uygulana bilirliği açısından ve estetiği açısından çok daha havalı bir sistem. dijital baskı teknolojisinin kullanılarak uygulandığı örneğin; lake dokulu kumaşlara baskı yapılarak parlak ve değişik mat seçenekli bir çok alternatif renkler sunabilmekte.

Sadece Banyolarda mı Tercih Edilir?


Lake gergi tavan tabii ki de sadece banyo ortamları için değildir. fakat dokusal özelliği bu gibi nemli ortamlarda tercih edilmesine sebep oluyor normalde çalışma ofisleri, hamamlar, yüzme havuzları gibi bir çok alan dada kullanılabilir. Özellikle dar alanlarda görsellerin anlamsızlaştığı durumlarda düz renklerin tercih edildiği bölgelere de uygulanır.

Neden Düz Renkli Lake Kullanılır?


Düz renkli lake gergi tavanlar genellikle name ve buhara maruz kalan ortamlarda kullanıldığı için dokusu itibariyle dayanıklı ve çabuk deforme olmaz işte bu özellikleri dolayısı ile düz renkli lake sistemler kullanılır. Karmaşık renklerin olduğu bir görsel uygulanmaz bu durumda aşırı neme maruz kaldığında deforme olma riskini arttırır ve bu nedenle bu gibi ortamlarda tercih edilmezler.

Lake Doku Gergi Tavan

Lake Doku Gergi Tavan

Lake Dokulu Gergi Tavan Sistemler


 

Gergi Dizayn lake doku gergi tavan kategorisinde çok fazla seçeneğe sahiptir en çok tercih edilen lake sistemler, kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Lake dokulu gergi tavan parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmakla birlikte fiziksel olarak uygulandığı alanlara görsel bir derinlik sağlar. Üstelik dekorasyon uyumluluğu açısından bir çok avantajlar sağlar mesela uygulandığı alanlarda avize ve spot gibi aydınlatma sistemlerinin kullanılmasına engel teşkil etmez.

 

Teknik olarak dar bölgelerde kullanılan lake doku gergi tavan kumaşları kullanım alanlarına mükemmel bir görsellik katar. Ayrıca dokusu itibari ile nemli ve buharlı ortamlarda asla nemden ve buhardan etkilenmez. Özel yüzme havuzları ya da kamusal Olimpik yüzme spor salonlarında kullanılabilir. Lake dokulu gergi tavan kumaşlar hamam gibi buharlı ortamlara dayanıklıdır. Evlerinizde banyolar içinde müthiş bir dekorasyon malzemesidir banyonuzun küçük olması bu durumu değiştirmez, çünkü dar alanlara kolaylıkla uygulanabilen en verimli sistemdir lake dokulu gergi tavanlar.

Peki Lake Dokulu Gergi Tavan Ekonomik midir ?


Gergi tavan sistemleri ilk çıktığı zamanlarda biraz pahalıydı çıkan her yeni ürünlerde olduğu gibi, fakat ülkemizde hızlıca kullanılan bu sistemler yeteri kadar rağbet gördü ve bir sektöre dönüştü. Dolayısıyla rekabetçi bir piyasası oluştu, hal böyle olunca fiyatlar oldukça ucuzladı. Eskiden çok lüks olan bu dekorasyon sistemi şimdilerde oldukça ekonomik. Lake dokulu gergi tavan m2 fiyat olarak belirlenir metraja göre fiyat hesaplanır. ekonomik lake gergi tavan arıyorsanız bizimle iletişime geçin, Gergi Dizayn size ücretsiz keşif+danışmanlık hizmeti ve fiyatlandırma hizmetleri sunmaktadır.