gece-manzarali-gergi-tavan-2

Gece Gökyüzü Gergi Tavan

Gökyüzü gergi tavan gece ve ay manzaralı


Gergi Dizayn iç mimari dekorasyon projelerinde kullandığı bir birinden muhteşem gergi tavan sistemleri sayesinde
mekanlara uygun önerilen ve beğenilen görselleri tavanlar uygulayarak sanal gerçeklik görünümleri sağlıyor.

Gökyüzü gergi tavan en çok tercih edilen görseller arasındadır gece ve gündüz resim seçenekleriyle zengin ve geniş bir yelpazeye sahiptir bu projemizde gördüğünüz üzere gece ve ay gergi tavan üzerine uygulanmış hatta ağaç dalları ve yıldızlar hatta saman yolu müthiş bir kombinasyon sadece bir görsel gergi tavan uygulama ile tüm bu özellikleri tavanda zevkle izleyebilirsiniz.

 

Gergi tavan ay ve yıldız görselli


Düşünsenize evinizin herhangi bir odasında tavana baktığınızda yıldızlar parlıyor ve dolunay ayın on dördü gibi parlıyor tepenizde kapalı bir mekanda gökyüzünü izleme zevkini yaşayacaksınız. evleriniz ya da çalışma ofislerinizi moloton sıradan görünümlerden kurtarın ekonomik gergi tavan fiyatları sayesinde herkes böyle bir dekorasyon ürününe sahip olabilir tek yapmanız gereken Gergi Dizayn ile iletişime geçmek.

3d-gergi-tavan-2

3D Gergi Tavanlar

3D Gergi Tavan


Gergi tavan sistemleri 3D konsepti ile harika sanal gerçeklik görünümlerini iç mimariye profesyonel bir dekorasyon olarak taşıyor. Eski basit görünümlü tavan sistemlerini tarihe gömecek bir alternatiftir 3D gergi tavan sistemleri.

Çalışma ofisleri, ortak yaşam alanları, mağazalar ve daireler gibi birçok mekana uygulanabilen 3d gergi tavanlar dekorasyonun teknolojiyle buluştuğu asrın buluşudur estetik ve hafifliği sayesinde kolay monte edilebilen ve her yapıya uyarlanabilen ölçülerde tasarlanabilir bir özelliğe sahiptir.

Yeni Yaşam Alanları Dekore Ediyoruz


3D Gergi tavan deneyimini yaşamak için fazla düşünmeyin kırmadan dökmeden mekanlarınıza uygulanabilen bu sistemler. Acaba çok pahalı mıdır diye düşünerek vakit kaybetmeyin Gergi Dizayn firması sizlere ekonomik 3D gergi tavan fiyatları sunuyor. Bizi arayın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti alın 3d gergi tavan m2 fiyatı olarak belirlenir.

Üç Boyutlu Gergi Tavan

Üç Boyutlu Gergi Tavan

Gergi Dizaynla Hayatı Üç Boyutlu Yaşayın


Projelerimiz uygulanabilir örnekleriyle karşınızda sayfamızdaki üç boyutlu gergi tavan sistemleriyle ilgileniyorsanız, 3D Gergi Tavan proje kategorimizi dolaşın beğendiğiniz herhangi bir uygulamayı sipariş verebilir hakkındaki tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. Gergi Dizayn firmamız birçok projeye başarıyla imza atmış güçlü referanslara sahiptir.

Teknolojinin iç dekorasyonla buluştuğu günümüzde, Üç boyutlu gergi tavan sistemleri mekanlara harika bir görsellik katıyor. Gerçekçi görünümleri sayesinde odalarınız son derece modern ve şık görünümlere bürünüyor. Dekorasyon ürünleri arasında adeta devrim niteliğinde olan gergi tavanlar üç boyutlu seçenekleriyle harikalar yaratıyor.

Peki Üç Boyutlu Gergi Tavanlar Pahalı Mı?


Bu soruyu duyar gibi olduk üç boyutlu gergi tavan m2 fiyat olarak belirlenir mekanlarınızdaki kullanım alanı ölçüsüne göre değişkendir, fiyatları oldukça ekonomiktir. Gergi Dizayn firması kaliteli hizmetlerin yanı sıra eğitimli ustalar ile çalışmakta sizlerde temiz bir işçilik hizmetiyle üç boyutlu gergi tavan sistemi kurdurmak isterseniz arayın her türlü bilgiye ulaşın.

akustik dokulu gergi tavan

Akustik Doku Gergi Tavan

Akustik Dokulu Gergi Tavan Sistemleri


 

Ses yalıtımı sağlayan bu sistemler teknik olarak çok avantaj sağlıyor düşünsenize hem ses yalıtımı sağlıyor hemde şahane bir görünüm katıyor uygulandığı mekanlara. Özel bir dokuya sahip olan bu sistemler mühendislik harikası malzemeler kullanılarak elde edilmiş üzerinde bulunan küçük delikler sayesinde mükemmel bir akustik sağlıyor.

Gürültülü ortamlarda en çok tercih edilen sistemdir akustik gergi tavanlar.  yapısı itibariyle teknoloji harikası bu sistemler kullandığı kumaşlar aldığı ses dalgalarını, üzerindeki çok küçük delikleri sayesinde emerek enerjiye dönüştürmektedir ve ses patlamalarını önlemektedir. Bu özelliği teknik olarak gürültülü ortamlarda tercih edilmesinin nedenini açıklamaya yeter sanırım.

Devam edecek olursak akustik gergi tavan sistemi, yüksek sesli ortamlarda  %10 seviyesinde sıcaklık etkisi yaratabilir. Diğer bir açıdan ele alacak olursak özelliklerini, emdiği yüksek gürültülü sesleri geri yansıtmaz ve %90 gibi bir oranda bu sesleri yok eder. Daha ne yapsın hem dekorunuza heyecan veri bir canlılık katıyor hemde ses yalıtımı görevi görüyor.

 

Peki Akustik Gergi Tavanlarda Ses Yankılanması Olur mu?


Bu sistemler, akustik gergi tavan kumaşı sayesinde ses yalıtımı olanağı sağladığı gibi aynı zamanda sesin yankılanmasını da önlüyor. Gergi Dizayn firmamız gürültülü iş ortamları için bu sistemi önemle tavsiye eder ve gecikmeden mekanlarınıza akustik gergi tavan uygulama fırsatını kaçırmayın der.

Özel yalıtım yapılmış gibi sesi %90 oranında yok ediyor. Birçok gürültülü ortamlarda kapalı spor kompleksleri, konferans salonları, spor salonları, düğün salonları ve kamuya açık alanlarda çok ca kullanılmaktadır. Akustik gergi tavan sistemleri yapısı açısından farklı olsa da diğer gergi tavan kumaşları gibi her forma girebilir bir özelliğe sahiptir esnekliği sayesinde modern ve şık görünümler sağlar.

3d baskılı gergi tavan

3D Baskılı Gergi Tavan

3D Baskılı Görsel Uygulaması


3D teknolojisi sinemadan, oyunlardan ve animasyonlardan sonra şimdide iç dekorasyonda. 3D baskılı gergi tavanlar alternatif seçenekleriyle bir birinden şık ve gerçekçi görünümleri odalarınıza taşıyor. Çalışma ofislerinize canlılık mı katmak istiyorsunuz? bu sistem tam size göre, efektif görünümler elde edebileceğiniz bu sistemler sayesinde modern bir çalışma ofisine sahip olabilirsiniz.

Dijital baskı teknolojisinin gergi tavanlarla buluştuğu bu konseptte sayısız görsel seçenekleri arasından 3D resimler beğenerek bir 3d baskılı gergi tavan sistemine sahip olabilirsiniz. Gergi Dizayn farkıyla bu hizmeti alabilir ve dekorasyonda çağ atlayabilirsiniz.

Mekanlarınızın Yapısına Uygun Tasarımlar


Mekanlarınızın büyüklük hacmi ne kadar olursa olsun fark etmez, her türlü forma girebilir bir özelliğe sahiptir. Uygulanacak alanda yapılacak keşif çalışması sonucu m2 olarak ölçülür beğendiğiniz 3d baskılı gergi tavan sistemi herhangi bir çevre kirliliğine sebep vermeksizin kolayca monte edilebilir. Tabii olarak bunun sırrı uzman kadromuzun işinde ehil olması sebebi iledir. Oldukça ekonomik olan 3d baskılı gergi tavalar fiyat faktörü m2 olarak hesaplanır. Dilerseniz firmamız ile iletişim kurup ücretsiz bilgi alabilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Gergi Dizayn firmasından hizmet almaktan memnuniyet duyacağınızı garanti ederiz, bu güne kadar çalıştığı sektörlerin haddi hesabı yoktur. Zaten web sayfamızda yaptığımız referans çalışmalarına göz attıkça bizi dahada tanımış olacaksınız. Kalitesini ıspatlamış bir firma olarak sizlere 3d baskılı gergi tavan uygulamasını tavsiye ederiz.

lake-dokulu-gergi-tavanlar

Lake Gergi Tavan Uygulaması

Lake Gergi Tavan Uygulamaları Banyolar İçin Bire Bir


Banyolar bilindiği üzere nemli ve buharlı ortamlardır bu sebeple, eskiden duvar ve tavan boyaları kabarır ve çabucak deforme olurdu bunun sebebi ise boyaların neme ve buhara karşı dayanıklı olmaması. Tabi eskiden banyolar için çok fazla dekorasyon uygulama seçeneği de pek yoktu. Yapabileceğimiz en fazla şey fayanslar kullanarak dekore etmekti, bu klasik yöntemler artık çokta beklentileri karşılamıyor.

Mühendisler boş durmuyor azmettiler ve ortaya teknoloji ile dekorasyonu birlikte sunan bir sistem koydular. Gergi tavanlar uygulana bilirliği açısından ve estetiği açısından çok daha havalı bir sistem. dijital baskı teknolojisinin kullanılarak uygulandığı örneğin; lake dokulu kumaşlara baskı yapılarak parlak ve değişik mat seçenekli bir çok alternatif renkler sunabilmekte.

Sadece Banyolarda mı Tercih Edilir?


Lake gergi tavan tabii ki de sadece banyo ortamları için değildir. fakat dokusal özelliği bu gibi nemli ortamlarda tercih edilmesine sebep oluyor normalde çalışma ofisleri, hamamlar, yüzme havuzları gibi bir çok alan dada kullanılabilir. Özellikle dar alanlarda görsellerin anlamsızlaştığı durumlarda düz renklerin tercih edildiği bölgelere de uygulanır.

Neden Düz Renkli Lake Kullanılır?


Düz renkli lake gergi tavanlar genellikle name ve buhara maruz kalan ortamlarda kullanıldığı için dokusu itibariyle dayanıklı ve çabuk deforme olmaz işte bu özellikleri dolayısı ile düz renkli lake sistemler kullanılır. Karmaşık renklerin olduğu bir görsel uygulanmaz bu durumda aşırı neme maruz kaldığında deforme olma riskini arttırır ve bu nedenle bu gibi ortamlarda tercih edilmezler.

Lake Doku Gergi Tavan

Lake Doku Gergi Tavan

Lake Dokulu Gergi Tavan Sistemler


 

Gergi Dizayn lake doku gergi tavan kategorisinde çok fazla seçeneğe sahiptir en çok tercih edilen lake sistemler, kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Lake dokulu gergi tavan parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmakla birlikte fiziksel olarak uygulandığı alanlara görsel bir derinlik sağlar. Üstelik dekorasyon uyumluluğu açısından bir çok avantajlar sağlar mesela uygulandığı alanlarda avize ve spot gibi aydınlatma sistemlerinin kullanılmasına engel teşkil etmez.

 

Teknik olarak dar bölgelerde kullanılan lake doku gergi tavan kumaşları kullanım alanlarına mükemmel bir görsellik katar. Ayrıca dokusu itibari ile nemli ve buharlı ortamlarda asla nemden ve buhardan etkilenmez. Özel yüzme havuzları ya da kamusal Olimpik yüzme spor salonlarında kullanılabilir. Lake dokulu gergi tavan kumaşlar hamam gibi buharlı ortamlara dayanıklıdır. Evlerinizde banyolar içinde müthiş bir dekorasyon malzemesidir banyonuzun küçük olması bu durumu değiştirmez, çünkü dar alanlara kolaylıkla uygulanabilen en verimli sistemdir lake dokulu gergi tavanlar.

Peki Lake Dokulu Gergi Tavan Ekonomik midir ?


Gergi tavan sistemleri ilk çıktığı zamanlarda biraz pahalıydı çıkan her yeni ürünlerde olduğu gibi, fakat ülkemizde hızlıca kullanılan bu sistemler yeteri kadar rağbet gördü ve bir sektöre dönüştü. Dolayısıyla rekabetçi bir piyasası oluştu, hal böyle olunca fiyatlar oldukça ucuzladı. Eskiden çok lüks olan bu dekorasyon sistemi şimdilerde oldukça ekonomik. Lake dokulu gergi tavan m2 fiyat olarak belirlenir metraja göre fiyat hesaplanır. ekonomik lake gergi tavan arıyorsanız bizimle iletişime geçin, Gergi Dizayn size ücretsiz keşif+danışmanlık hizmeti ve fiyatlandırma hizmetleri sunmaktadır.