Lake Doku Gergi Tavan

Proje Bilgileri

  • Yapım Tarihi

    Ekim 2016

  • Kategory

    Lake Gergi Tavan

Lake Dokulu Gergi Tavan Sistemler


 

Gergi Dizayn lake doku gergi tavan kategorisinde çok fazla seçeneğe sahiptir en çok tercih edilen lake sistemler, kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Lake dokulu gergi tavan parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmakla birlikte fiziksel olarak uygulandığı alanlara görsel bir derinlik sağlar. Üstelik dekorasyon uyumluluğu açısından bir çok avantajlar sağlar mesela uygulandığı alanlarda avize ve spot gibi aydınlatma sistemlerinin kullanılmasına engel teşkil etmez.

 

Teknik olarak dar bölgelerde kullanılan lake doku gergi tavan kumaşları kullanım alanlarına mükemmel bir görsellik katar. Ayrıca dokusu itibari ile nemli ve buharlı ortamlarda asla nemden ve buhardan etkilenmez. Özel yüzme havuzları ya da kamusal Olimpik yüzme spor salonlarında kullanılabilir. Lake dokulu gergi tavan kumaşlar hamam gibi buharlı ortamlara dayanıklıdır. Evlerinizde banyolar içinde müthiş bir dekorasyon malzemesidir banyonuzun küçük olması bu durumu değiştirmez, çünkü dar alanlara kolaylıkla uygulanabilen en verimli sistemdir lake dokulu gergi tavanlar.

Peki Lake Dokulu Gergi Tavan Ekonomik midir ?


Gergi tavan sistemleri ilk çıktığı zamanlarda biraz pahalıydı çıkan her yeni ürünlerde olduğu gibi, fakat ülkemizde hızlıca kullanılan bu sistemler yeteri kadar rağbet gördü ve bir sektöre dönüştü. Dolayısıyla rekabetçi bir piyasası oluştu, hal böyle olunca fiyatlar oldukça ucuzladı. Eskiden çok lüks olan bu dekorasyon sistemi şimdilerde oldukça ekonomik. Lake dokulu gergi tavan m2 fiyat olarak belirlenir metraja göre fiyat hesaplanır. ekonomik lake gergi tavan arıyorsanız bizimle iletişime geçin, Gergi Dizayn size ücretsiz keşif+danışmanlık hizmeti ve fiyatlandırma hizmetleri sunmaktadır.