3D Baskılı Gergi Tavan

Proje Bilgileri

  • Yapım Tarihi

    Ekim 2015

  • Kategory

    3D Gergi Tavan

3D Baskılı Görsel Uygulaması


3D teknolojisi sinemadan, oyunlardan ve animasyonlardan sonra şimdide iç dekorasyonda. 3D baskılı gergi tavanlar alternatif seçenekleriyle bir birinden şık ve gerçekçi görünümleri odalarınıza taşıyor. Çalışma ofislerinize canlılık mı katmak istiyorsunuz? bu sistem tam size göre, efektif görünümler elde edebileceğiniz bu sistemler sayesinde modern bir çalışma ofisine sahip olabilirsiniz.

Dijital baskı teknolojisinin gergi tavanlarla buluştuğu bu konseptte sayısız görsel seçenekleri arasından 3D resimler beğenerek bir 3d baskılı gergi tavan sistemine sahip olabilirsiniz. Gergi Dizayn farkıyla bu hizmeti alabilir ve dekorasyonda çağ atlayabilirsiniz.

Mekanlarınızın Yapısına Uygun Tasarımlar


Mekanlarınızın büyüklük hacmi ne kadar olursa olsun fark etmez, her türlü forma girebilir bir özelliğe sahiptir. Uygulanacak alanda yapılacak keşif çalışması sonucu m2 olarak ölçülür beğendiğiniz 3d baskılı gergi tavan sistemi herhangi bir çevre kirliliğine sebep vermeksizin kolayca monte edilebilir. Tabii olarak bunun sırrı uzman kadromuzun işinde ehil olması sebebi iledir. Oldukça ekonomik olan 3d baskılı gergi tavalar fiyat faktörü m2 olarak hesaplanır. Dilerseniz firmamız ile iletişim kurup ücretsiz bilgi alabilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Gergi Dizayn firmasından hizmet almaktan memnuniyet duyacağınızı garanti ederiz, bu güne kadar çalıştığı sektörlerin haddi hesabı yoktur. Zaten web sayfamızda yaptığımız referans çalışmalarına göz attıkça bizi dahada tanımış olacaksınız. Kalitesini ıspatlamış bir firma olarak sizlere 3d baskılı gergi tavan uygulamasını tavsiye ederiz.